Допоможи врятувати життя дитині! Збір коштів

Важкохвора волинянка їде на операцію у Білорусь

Нещодавно колектив «Фундації розвитку громад» сколихнула історія двомісячної дівчинки. Вона народилася з вадою розвитку нижніх сечових шляхів, що характеризується відсутністю передньої стінки сечового міхура та відсутністю черевної стінки над лоном (діагноз – екстрофія сечового міхура).

Даринці потрібна операція та відповідний курс реабілітації у одній із клінік Білорусі. Загальна вартість витрат на таке лікування складає 10 000 доларів, яких у сім’ї просто немає. Уже у цю неділю, 24 квітня батьки разом маленькою Даринкою вирушають закордон, адже впевнені, що тамтешні лікарі зможуть завадити їх лиху.

«У цієї сім’ї четверо дітей і наймолодшу спіткало таке горе. Ми просто не могли їй не допомогти, тож організували збір коштів. Гроші приходили на банківський рахунок нашої організації, а також на картку батька дівчинки. Таким чином кожен небайдужий міг зробити свій внесок у порятунок долі маленького, ні в чому невинного немовля», – ділиться думками керівник відділу проектів «Фундації розвитку громад» Олена Ярощук.

Наразі на рахунок організації було пожертвувано 8 040,84 грн. Ці кошти передали батьку дівчинки, аби підсумувавши усі пожертви, можна було оплатити необхідне лікування. Однак ви й далі можете робити пожертви з позначкою «на лікування Мартинюк Дарини», адже на цій операції необхідний курс лікування не закінчується. Тож не будьте байдужими!

Банківські реквізити для пожертв:

  • картка «ПАТ КБ Приватбанк» 5169 3305 0563 6214 (Михальчук Роман Ростиславович, голова ГО «Фундація розвитку громад»);
  • р/р 26009055504051, «ПАТ КБ Приватбанк», МФО 303440, ЄДРПОУ 37707135.
Share

Пости в сюжеті