«Мовне волонтерство» Допоможи врятувати життя дитині!

Учасники благодійного проекту «Мовне волонтерство» допомагають важкохворим дітям

Уже більше року у Луцьку діє проект з безкоштовного вивчення іноземних мов. Така ініціатива ГО «Фундація розвитку громад» сподобалася жителям міста, адже вони не тільки отримують нові знання, а й мають чудову можливість долучитися до благодійності.

«Ми постійно інформуємо наших студентів про благодійні акції, потреби бійців АТО, переселенців та важкохворих дітей. Таким чином кожен може долучитися до допомоги принісши певні речі одяг, гроші чи просто стати нашим волонтером. Ми впевнені, що творити добрі справи потрібно спільними зусиллями, тож закликаємо до цього усіх небайдужих», – розповідає прес-секретар організації Вікторія Горбай.

Наразі на отримані в рамках проекту пожертви було частково оплачено лікування (з 21.03.2016 по 02.04.2016) Куруц Девіда Володимировича у міжнародній клініці відновного лікування, що знаходиться у м. Трускавець. Діагноз хлопчика – ДЦП, спастична диплегія, тож метод Казаявкіна, який там практикують є найкращим та найбільш ефективним рішенням проблеми.

Зауважимо, що попереднє лікування в клініці уже дало свої значні результати, необхідно лиш його систематично повторювати. Це ж в свою чергу потребує чималих коштів, яких у сім’ї хлопчика не вистачає. Тож закликаємо усіх не бути байдужими до чужого горя й допомогти, адже кожна гривня має рушійну силу!

Зробити пожертву з позначкою «на лікування Куруц Девіда» можна на:

  • картку «ПАТ КБ Приватбанк» 5169 3305 0563 6214 (Михальчук Роман Ростиславович, голова ГО «Фундація розвитку громад»);
  • р/р 26009055504051, «ПАТ КБ Приватбанк», МФО 303440, ЄДРПОУ 37707135

 

 

Share

Пости в сюжеті