Допоможи врятувати життя дитині! Збір коштів

Дворічний волинянин потребує дороговартісного лікування

Любомир Базельчук – маленький [27 липня виповниться два роки] сповнений енергії хлопчик, якого спіткала страшна хвороба головного мозку.

У березні 2015 року у нього вперше виявили затримку стато-кінетичного розвитку. Лікування у місцевих лікарнях не дало необхідних результатів, тож на початку червня 2016 року батьки звернулися за допомогою в Інститут нейрохірургії ім. А. П. Ромоданова. Спеціалісти констатували порушення ходьби та збільшення розмірів голови й поставили діагноз: «артеріо-венозна мальформація в проекції пінеальної ділянки (аневризма вени Галена?). Вторинна оклюзійна субкомпенсована гідроцефалія». Стан дитини: середньої тяжкості.

Аневризма є найбільш небезпечною вадою серед патологій головного мозку. Вона викликає зміну структури тканин судини, через що втрачається його еластичність. Як наслідок можливий розрив вени та крововилив у мозок, що може призвести до летального випадку.

Хлопчику терміново потрібна дороговартісна операція, яка зможе врятувати його ще таке коротке життя. Орієнтовна сума витрат складає 150 000 грн, яких у цієї багатодітної сім’ї просто немає. Тож просимо усіх не бути байдужими й допомогти сім’ї, адже від такого горя ніхто не застрахований! І не забувайте, що кожна гривня є неймовірно важливою!

Банківські реквізити для пожертв з позначкою «на лікування Любомира Базельчука»:

  • картка «ПАТ КБ Приватбанк» 5169 3305 0563 6214 (Михальчук Роман Ростиславович, голова ГО «Фундація розвитку громад»);
  • р/р 26009055504051, «ПАТ КБ Приватбанк», МФО 303440, ЄДРПОУ 37707135.

 

Share

Пости в сюжеті