«Публічні бібліотеки — мости до е-урядування»

Оголошення про створення платформи

Волинська обласна громадська організація в рамках проекту з розвитку е-урядування шукає розробника веб-платформи для волинських бібліотек «Open library» з он-лайн функціоналом запису в бібліотеку, замовлення книги в читальні, надання питання-відповіді від бібліотек щодо наявності тієї чи іншої послуги, книги, журналу тощо, синхронізованим календарем подій щодо заходів від усіх бібліотек (83), оглядом новинок літератури тощо.
Технічне завдання – додаємо нижче/додатком до листа.
Термін виконання – 1 місяць. Обов’язковою умовою є розробка мобільної версії сайту та навчання персоналу ГО та бібліотекарів користування системою. Пріоритет буде надаватися тим розробникам, які працюють територіально у Волинській області та зможуть приїхати на тренінги з е-урядування, що будуть відбуватися у Волинській ДОУНБ ім. Олени Пчілки. Цінова пропозиція повинна мати наступні блоки:

таблиця_бібліоміст

Чекаємо Ваших пропозицій за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена, 11, 2 поверх, Центр Європейської Інформації, або на електронну пошту 6592479@gmail.com не пізніше 26 лютого 2015 року. Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 0986592479 (Юлія Євпак).

boks_ebp_napis

Share

Пости в сюжеті