Допомога захисникам країни! Проекти

ВОГО «Фундація розвитку громад»: Збираємо все, що може зігріти наших військових

Українським військовим в зоні АТО терміново потрібні теплі речі та все, що може їх зігріти та підбадьорити. ВОГО «Фундація розвитку громад» оголошує про збір саме таких речей і коштів на потребу української армії.

«Українці – дуже сильна й дружня нація і в цьому році ми як ніколи довели всьому світові, на що здатен український народ заради власної держави та свободи. Але попереду зима – це дуже важкий період для наших військових. Саме тепер ми повинні об’єднатись і діяти як ніколи, бо крім нас ніхто нашу державу не спасе» – говорить виконавчий директор ВОГО «Фундація розвитку громад» Юлія Євпак.

Отже, ми збираємо:

– зимова військова форма

– зимові бєрци

– термобілизна

– тепла спідня білизна

– теплі шкарпетки

– тактичні  зимові перчатки

– теплі рукавиці чи печатки (на блок-пости)

– в’язані шапки (темного кольору)

– теплі шарфи (темного кольору)

– теплі кофти, водолазки, светри (темного кольору, що можна піддіти під форму)

– спальні мішки

– плащі-палатки

– каремати

– теплі ковдри, пледи

– термоковдри/термоспальники/термоковри

– полівітаміни

– чай, кава, цукор, мед

– цигарки

– засоби гігієни (шампуні, мило, зубна паста, станки для гоління, вологі серветки тощо)

– листи для солдат, дитячі малюнки.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що усі речі, що ви приносите повинні бути темних кольорів (чорний, коричневий, темно-зелений, темно-синій тощо).

Усіх небайдужих також просимо перерахувати кошти на р/р № 26007500045607  ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», м.Луцьк, МФО 300614, ЄДРПОУ 37707135. Усі зібрані кошти будуть витрачені на потребу військових в зоні АТО. Пам’ятайте, кожна гривня може врятувати солдату життя.

Приносити речі можна за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена,11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх). Телефонуйте: 067 332 30 40, 0673328802. Більш детальну інформацію та звіти про допомогу ВОГО «Фундація розвитку громад» можна побачити на сайті http://vogofrg.org/.

Share

Пости в сюжеті