«Центр волонтерської співпраці та розвитку» Проекти

У Луцьку проходитиме І-й Форум волонтерів

15 грудня «Фундація розвитку громад» в рамках проекту «Створення Центру волонтерської співпраці та розвитку» організовує І-й Форум волонтерів Волинської області.
Захід розпочнеться о 10:00. Місце проведення: вільний простір «Третє місце» (м. Луцьк, вул. Карбишева, 1, оф. 412).

«Ми залучаємо до співпраці волонтерську спільноту, незалежно чим ці люди займаються на разі: чи допомогою АТО, чи екологією, чи розвитком місцевого самоврядування та іншими справами. У нас на Волині близько 1500 громадських та благодійних організацій, а також ініціативних й волонтерських груп. Якщо допомагати один одному, то ми зможемо досягти неймовірних досягнень. Тож ми намагаємося об’єднувати зусилля для втілення планів та здійснення більшої кількості добрих та необхідних для громади справ», – зауважує голова «Фундації розвитку громад» Роман Михальчук.

Для виступу та участі у Форумі запрошуються представники благодійних фондів, місцевих волонтерських груп та формацій, представники ВОДА, місцевого самоврядування, волонтерських груп Волині.

Під час заходу будуть розглянуті основні напрямки сучасного волонтерства, оголошено практичні звіти ГО Волині, організовано виступи активістів, а також проведено благодійні майстер класи з виготовлення новорічних іграшок. Зауважимо, що усі іграшки будуть передані у сиротинці та центри для дітей-інвалідів.

«В сучасних умовах все більше українців вирішують стати волонтерами, вони хочуть підтримати незахищені верстви населення, зробити добру справу й просто сприяти зміненню нашої країни. Адже як відомо, якщо хочеш змінити світ – потрібно почати з себе. Однак чимало людей стикаються із нерозумінням специфіки роботи та не знанням з чого потрібно почати. Ми впевнені, що у волонтерстві не повинно бути конкуренції, потрібно допомагати один одному та ділитися досвідом. Тож саме з цією метою й вирішили організувати Форум. Надіємося, що він приверне увагу небайдужих волинян, допоможе краще зорієнтуватися у роботі та отримати натхнення для майбутніх звершень», – зауважує керівник відділу проектів організації Олена Ярощук.

З метою уточнення деталей звертайтеся за телефоном: (067) 332-88-02.

Організаціям, що територіально знаходяться за межами м. Луцьк компенсуються витрати на проїзд!

Для участі необхідна попередня реєстрація!

Share

Пости в сюжеті