Проекти

Старт міжнародного проекту «Європейська підтримка – юним митцям України»

12 липня стартує міжнародний проект «Європейська підтримка – юним митцям України», який має на меті організацію мистецького навчання та розвитку для кращих талановитих дітей, які стали переможцями ХІ Всеукраїнського конкурсу «Моє майбутнє – з рідною землею!».

Більше 2 тисяч юних художників, поетів, майстрів декоративно-прикладного мистецтва змагалися за перемогу в січні-травні 2018 року, надсилаючи роботи на адресу організатора – Фонд «Зміцнення громад». Міжнародне журі у червні визначило 20 переможців, які поїдуть на тижневу навчально-мистецьку сесію в мальовничі Баварські Альпи поблизу Мюнхена. Переважно це діти учасників АТО та сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Географія проекту охоплює всю Україну від Луганська до Карпат і дозволить посилити дружбу між юними митцями Сходу та Заходу нашої держави, а також налагодити комунікацію з німецькою творчою молоддю Гуманітарної гімназії Етталя. В програмі поїздки – захоплюючі майстер-класи та екскурсії, візит до Баварського уряду, огляди кращих зразків архітектури та образотворчого мистецтва краю.

Організатором міжнародної компоненти проекту стала Олеся Костюк, відома громадська діячка та художниця, дружина українського дипломата Вадима Костюка. Генеральними партнерами є Міжнародний аеропорт Мюнхен та АВТ Баварія. До краундфандингової платформи долучилися когорта українського бізнесу, громадських організацій та діячів. Зокрема, це

Jaap de Mooij, фонд «OEKROE», Нідерланди

Білявці Олег та Олена, ТОВ «АГРОКРАЙ», Хмельницький

Волочай Тетяна, БО «Благодійний фонд «Урожай – громаді», Черкаси

Гордійчук Андрій, Київ

Гужва Віталій, ТЗоВ «Привокзальний ринок», Львів

Дячук Микола, ТОВ «Агрофірма «Подільський аграрій», Хмельницький

Зозуля Сергій, Хмельницький

Іващук Сергій, ТОВ «Перлина Поділля», Хмельницький

Кольгофери Валерій та Оксана, БО «Фонд родини Кольгофер», Хмельницький

Костюки Олеся та Вадим, Київ

Михальчук Роман, ГО «Фундація розвитку громад», Луцьк

Міракін Василь, ТОВ «ДУБОВО», Хмельницький

Рубановська Катерина, ТОВ “ІНСАЙТ”, Київ

Скримський Руслан, ФГ «Колос», Хмельницький

Співак Олександр, ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат», Хмельницький

Віримо, що завдяки об’єднанню когорти меценатів талановиті діти України отримають потужний поштовх до самореалізації та високих досягнень у мистецтві!

Share

Пости в сюжеті