Екологічні ініціативи Проекти

На спорткомплексі ЛНТУ встановлено ліхтар, що працює на сонячній енергії

У Луцьку Фундація Розвитку Громад у рамках популяризації інноваційних технологій та привернення уваги громадськості до проблем енергозбереження спільно з партнерами Луцьким Національним Технічним Університетом, мережею фітнес-клубів “Інтер Атлетика” та компанією “Спеціалізовані Енергетичні Технології” реалізувала ще один унікальний проект. Цього разу по створенню вуличного світильника з сонячним модулем, ліхтар було встановлено сьогодні на фасаді спорткомплексу ЛНТУ.

Вуличний ліхтар складається зі 100-ватної сонячної панелі, 10-ватного LED-ліхтаря, контролера заряду на 10 ампер та акумулятора 12 вольт 26 ампер-годин. Контролер автоматично вмикає ліхтар, коли настає ніч та вимикає, коли настає день.​

Хочемо зауважити, що це вже наш третій громадський технічний проект в цьому році, перші два – по виробництву сонячних лавок, які були теж встановлені і служать лучанам та гостям міста.

Маємо надію, що наш новий виріб – вуличний світильник – надасть привабливості Спорткомплексу ЛНТУ та зробить цивілізованішим наше місто а також привабливим для відвідувачів спортивного закладу.

Всім дякуємо за підтримку та маємо надії на подальші спільні проекти та ідеї!

ЛНТУ акт прийо

Share

Пости в сюжеті