Екологічні ініціативи Проекти Тренінги

В Ковелі відбувся енергетичний форум “Сонце не виставляє нам рахунки”

qqq0501e6741085fcb5d_crЗа ініціативи Волинської обласної громадської організації “Фундація розвитку громад” у місті Ковелі 20 січня 2016 за підтримки Ковельської міської ради у сесійному залі міськради пройшов енергетичний форум під гаслом “Сонце не виставляє нам рахунки, або енергія нізвідки”. Метою форуму було донести мешканцям Ковельщини методи заощадження коштів для власних потреб у побуті та бізнесі.

На форумі були присутні 35 чоловік. Кілька відвідувачів внесли пожертви на різноманітні акції фундації для дітей-сиріт та інвалідів. Також учасниками було куплено кілька декоративних предметів, виручені кошти будуть спрямовані на благодійні акції фундації.

Головним доповідачем на форумі виступив відомий експерт з технологій відновлювальної альтернативної енергетики, кандидат економічних наук Бабак Євген Анатолійович (м. Київ).

Енергетичний форум виявився цікавим і корисним через величезну актуальність тематики енергозбереження, ощадності і можливостей переходу на альтернативні джерела живлення, передусім безкоштовну енергію сонця.

Share

Пости в сюжеті