Акції Допомога захисникам країни! Лист солдату Проекти

Більше 8 тисяч гривень назбирали активісти військовим на тепловізор на книжковому ярмарку у Луцьку

31 серпня та 1 вересня на Театральній площі Луцьку з ініціативи  ВОГО «Фундація розвитку громад» проходив благодійний книжковий ярмарок «Книга ціною за життя», протягом якого активісти ВОГО «Фундація розвитку громад» продавали книжки українських авторів, аби за вилучені кошти купити бійцям  1 БТГр 51 бригади  тепловізор.

За два дні акції було зібрано 8073 гривні 80 копійок, продано близько 100 книжок. Кошти, вилучені з продажу книжок будуть  витрачені на закупівлю тепловізору для бійців 1 БТГр 51 бригади, що захищають нашу країну на Сході. Як вже повідомляла ВОГО «Фундація розвитку громад» раніше, серед 1БТГр багато волинських військових, які відзначають, що їх тактичній групі не вистачає касок і взагалі не мають пристроїв нічного бачення та тепловізорів. Блокпост1 БТГр 51 бригади  постійно потрапляє під обстріл терористів у Донецькій області.

Для організації благодійного ярмарку ВОГО «Фундація розвитку громад» вдалось зібрали чимало літератури – переважно це книжки українською мовою чи українських авторів. Більш 50 книжок  принесли самі люди. Дуже велику кількість книжок надало видавництво «Ключі» і підприємці з «Книжкового пасажу». Письменниця Світлана Олексеюк передала 30 книжок власного авторства. ВОГО «Фундація розвитку громад» дякує усім, хто долучився до акції.

Крім книжкового ярмарку, на Театральній площі писали солдатам листи. Було зібрано 50 листів для солдатів, серед яких дитячі малюнки та слова підтримки від жінок.

ВОГО «Фундація розвитку громад» запрошує усіх небайдужих лучан долучатися до акції «Книга за життя». Ми просимо приносити українські книжки до нашого офісу за адресою:  м. Луцьк, вул Шопена,11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх). Усі кошти, вилучені від продажу книжок будуть витрачені на закупівлю тепловізору для 1 БТГр 51 бригади. Продовження акції – вже на цих вихідних у Луцьку. Про місце проведення буде оголошено пізніше.

Також ви можете особисто перераховувати кошти на  р/р № 26007500045607  ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», м.Луцьк, МФО 300614, ЄДРПОУ 37707135. Усі зібрані кошти будуть витрачені на потреби волинських військових в зоні АТО.

Share

Пости в сюжеті