«Мовне волонтерство» Проекти

Безкоштовні знання від луцьких волонтерів: наскільки вони ефективні?

Якісних однак безкоштовних знань не буває? Студенти проекту «Мовне волонтерство» з такою тезою не погоджуються й діляться своїм враженнями:

«Мені дуже сподобався проект. Дякую нашому викладачу за подаровані знання і гарний настрій протягом всього курсу», – запевняє безробітня Пахальчук Богдана Вікторівна.

«Викладач – профі, знає мову і дала справді головне по граматиці та типових ситуаціях, які знадобляться у житті», – висловлює свою думку головний редактор журналу «Лише Насолода» Бекеша Олена Василівна.

«Проект – надзвичайно актуальний. Викладач – цікава, комунікабельна, професійна, вміє зацікавити», – стверджує викладач Луцького НТУ Лорві Ірина Федорівна.

«Дуже добра і розумна викладач. Організатори молодці. Дякуємо, що старалися, навіть незважаючи на те, що людей не багато», – впевнений менеджер холдингу «Modern-Expo» Гут Андрій Володимирович.

«Заняття дуже сподобалися та пройшли дуже швидко. В нас був дуже дружній колектив і нам попався найкращий викладач. Було дуже цікаво, пізнавально і просто чудово», – зауважує електрик ТзОВ «Техно Модуль» Регещук Віталій Олександрович.

«Мені дуже сподобалися мовні курси. Викладач чудова. На уроках було дуже весело, сподобалися ігри англійською мовою», – ділиться враженнями студентка Конкевич Олександра Миколаївна.

«Викладання було організовано добре, в різних формах: діалоги, граматика, ігри. Викладач дуже комунікабельна людина», – каже головний бухгалтер Міщук Світлана Ярославівна.

Навчання було закінчено лише у деяких групах. Решта складатиме іспити 22, 25, 26 та 27 травня. Тож поділитися враженнями від закінчення курсу учасники зможуть лише згодом.

Організаторами проекту виступили ВОГО «Фундація розвитку громад» та «Українська софтверна компанія» за підтримки Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки та факультету бізнесу Луцького НТУ.

Нагадаємо, що участь у проекті «Мовне волонтерство» абсолютно безкоштовна, однак вітається символічна плата в якості внесення пожертв на підтримку благодійних ініціатив ВОГО «Фундація розвитку громад».

Share

Пости в сюжеті