Допоможи врятувати життя дитині! Проекти

1475 грн на недільній йозі назбирали лучани на лікування півторарічного хлопчика

У неділю, 21 вересня у  Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки на свіжому повітрі під відкритим небом пройшло заняття з йоги. Заняття ініційоване ВОГО «Фундація розвитку громад» у співпраці із жіночим клубом йога-студія «АНАХАТА» (тренер з йоги Ірина) з метою на пожертви від проведення заходу назбирати кошти на лікування півторарічного Романа Вакулінського, якому потрібне лікування за кордоном.

«Назбирали Ромчику 1475 грн. Слід визначити, що це досить непоганий результат, враховуючи те, що сьогодні уся увага суспільства зосереджена на допомогу українським військовим в зоні АТО» – коментує захід координатор соціальних проектів ВОГО «Фундація розвитку громад» Любов Казмірчук.

За її словами, до ситуації на Сході люди активніше відгукувались і допомагали хворим діткам, але тепер кожен намагається усе віддавати армії. І це, як вважає Любов, правильно, бо доля держави і тих героїв, що захищають нашу країну є найважливішою, але не можна забувати і про діток, які потребують допомоги прямо зараз.

Вакулінському Романові лише 1 рік 6 місяцв. У такому ранньому віці лікарі поставили йому страшний діагноз: затримка статокінетичного розвитку, вегето-вісцеральні дисфункції, синдром внаслідок гіпоксично-ішемічного ураження ЦНС (тобто в дитини затримка фізичного та психічного розвитку). Нажаль, в Україні немає відповідних умов для лікування таких хвороб, тому  постає питання про дороговартісну операцію за кордоном. Ціна лікування – 7 000 доларів. Батьки Романа не в змозі впоратися з недугом сина своїми силами та потребують допомоги небайдужих до чужого горя людей.

Більш детальну інформацію про цей випадок, переглянути офіційні документи що до хвороби хлопчика та отримати іншу додаткову інформацію можна за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена,11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх) або телефонуйте: 067 332 30 40, 067332 88 02. Усі небайдужі можуть самостійно перерахувати гроші для лікування дитини на р/р 26005183707980  МФО 320478   АБ «Укргазбанк» ЄДРПОУ 37707135  з поміткою «Безповоротна допомога на лікування  Вакулінського Романа Валерійовича».

Share

Пости в сюжеті