Анонси Екологічні ініціативи Новини Проекти

Здай аркуш паперу – захисти свою планету

Пропонуємо вам «озеленитися» і взяти участь у зборі макулатури.

ВОГО «Фундація розвитку громад» розпочинає реалізацію проекту «Екологічні ініціативи» зі збору макулатури. Для того, щоб зрозуміти важливість цієї акції, варто наголосити, що з усіх галузей промисловості целюлозно -паперова займає перше місце за споживанням води і п’яте за споживанням електрики. Тому переробка сміття та мінімізація шкідливих викидів в атмосферу – це ланки одного ланцюга, адже забруднення навколишнього середовища катастрофічно впливає на екологію, становить загрозу для здоров’я людей і знижує якість життя.

Зателефонуйте нам і ми організуємо безкоштовний вивіз паперової сировини, як у компаній, так і у приватних осіб. Інформація про учасників програми та обсяги макулатури будуть публікуватися у щорічному звіті, а також висвітлюватися на сайті фонду та в засобах масової інформації.
Кожен аркуш використаного паперу, який ви здаєте, збереже гілочку дерева.

Ми збираємо :
– білий папір
– газети
– журнали
– картон.

Основні умови прийому:
1 . окреме сортування макулатури (білого паперу, журналів, книг, газет, картону)
2 . відсутність скріпок, пластикових папок і файлів серед офісної макулатури
3 . обсяг макулатури від 10 кг
4 . макулатура повинна мати вологість не більше 12 %

Слід пам’ятати, що паперові серветки, паперові рушники, паперовий одноразовий посуд, парафінований і ламінований папір, брудний, масляний папір, папір з металізацією або водними знаками, самокопіри та самоклеючий папір не приймається. Якщо папір вологий, то необхідно його просушити.

Тел. 067 3328802
Наш сайт www.vogofrg.org
Зробіть вагомий внесок у захист своєї планети!

Share

Пости в сюжеті