Акції Лист солдату Новини

Завтра у Луцьку будуть збирати солодощі для бійців на Схід

13 серпня у Луцьку у ДОУНБ ім. Олени Пчілки будуть збирати солодощі для солдатів, що несуть службу на Сході. Захід відбудеться в межах патріотично-дівочої акції «Лист солдату: з Волині з любов’ю», організаторами якої є ВОГО «Фундація розвитку громад» та Волинська ДОУНБ ім. Олени Пчілки.

Збір «на солоденьке» буде тривати протягом всієї акції «Лист солдату: з Волині з любов’ю» з 11.00 до 13.00 години за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена, 11 (Волинська ДОУНБ ім. Олени Пчілки). У «солодку скриньку» можна приносити мед, повидло, згущене молоко, льодяники, печиво та інші солодощі, аби підтримати фізичний стан і енергію солдатів, що захищають країну на Сході.

Крім збору солодкого, організатори заходу обіцяють і інші не менш приємні подарунки для бійців. На акцію запрошуються представниці слабкої статті, аби підтримати бойовий та патріотичній дух чоловіків. Так, дівчата та жінки в українському вбранні (або в бранні з будь-якими елементами української символіки) будуть писати листи солдатам на Схід, малювати, креслити і навіть фотографуватись. Кожна учасниця заходу буде мати можливість власноруч написати привітання та побажання для солдатів та сфотографуватись із ним на фоні українського декору. Аби фото волинських красунь були бездоганними, на акцію запрошено професіонального фотографа.

«Відомо, що ніхто не в змозі так підтримати чоловіка, як жінка. Також відомо, що ніщо не може так надати енергії та сил, як солодощі. Саме тому ми вирішили поєднати ці обидва компоненти сили та енергії в одну акцію. Вважаємо, що нашим чоловікам, які зараз несуть службу в зоні АТО буде не лише приємно, але і корисно знати про те, як ми їх любимо та цінуємо все те, що вони роблять для нашої країни» – говорить організатор акції, виконавчий директор ВОГО «Фундація розвитку громад» Юлія Євпак.
Також, крім патріотично-дівочої акції «Лист солдату: з Волині з любов’ю», з 13 серпня (11.00 ) у вестибюлі ВДОУНБ ім. Олени Пчілки (1 поверх) стартує всеукраїнська виставка світлин «Антитерористична операція, весна 2014».

Share

Пости в сюжеті