«Публічні бібліотеки — мости до е-урядування» Новини Проекти

З 1 травня волиняни зможуть здавати електронну звітність у бібліотеках

30 квітня 2014 року під час прес-конференції у тренінговому центрі ВОДНУБ імені Олени Пчілки громадськість ознайомлювали з новими послугами бібліотек.

З 1 травня 2014 року проект «Публічні бібліотеки – мости для е-урядування» діятиме без фінансової підтримки «Айрекс», що засвідчить його сталість та ефективність. Відтепер кожен охочий зможе здати електронну звітність у ВОДНУБ імені Олени Пчілки та в бібліотеках трьох пілотних районів( Рожище, Ківерці та Маневичі) та отримати консультації від фахівців.

Керівник проекту «Публічні бібліотеки – мости до е-урядування» Юлія Євпак наголосила на необхідності електронного урядування на Волині як інноваційного розвитку публічних бібліотек краю. А координатор проекту Наталія Рибачук розповіла про те, що проект об`єднав громадськість і владу, адже у роботі брали участь як громадські активісти, бібліотекарі, студентська молодь, так і представники Головного управління Міністерства доходів та зборів у Волинській області, Департаменту ЦНАП та медичної галузі.

Крім нових послуг у публічних бібліотеках області (надання платникам податків робочого місця та безкоштовного доступу до Інтернет для подання електронної звітності, консультації спеціалістів (телефоном та через електронну пошту) щодо особливостей оподаткування та подання звітності тих чи інших платників податків та онлайн консультації щодо тонкощів та алгоритмів подання електронної звітності) , реалізація проекту сприятиме більш прозорій діяльності влади.

Також директор ВОДНУБ імені Олени пчілки Людмила Стасюк зауважила, що в Україні нараховується 18 тис. бібліотек, з яких близько 2 тис. комп`ютеризували.

Share

Пости в сюжеті