Акції Допоможи врятувати життя дитині! Новини

Якщо громада собі не допоможе – не допоможе ніхто. Відповідь місцевої влади на запит організації

Благодійна акція «Стань ангелом- допоможи дітям, які хворіють на муковісцидоз». Відповідь влади на запит ВОГО «Фундація розвитку громад»: якщо громада собі не допоможе – не допоможе ніхто.

Волинська обласна громадська організація «Фундація розвитку громад» вже другий рік проводить благодійну акцію «СТАНЬ АНГЕЛОМ – допоможи дітям, які хворіють на муковісцидоз» в рамках програми «Украгазбанку» «Врятуймо добру людину».
Ми подали запит на публічну інформацію до Волинської обласної ради з проханням надати нам інформацію стосовно прийняття та затвердження обласної цільової програми «Забезпечення дітей області хворих на муковісцидоз життєво необхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2013-2016 роки. У відповідь на це нам повідомили, що гроші на лікування хворих на муковісцидос виділяють із загальнодержавного та місцевого бюджетів, що передбачено в загальнодержавної програмі «Національний план дій щодо реалізації конвенції ООН про права дитини» до 2016 року. За словами представників місцевої влади, з 15 листопада були виділені кошти на закупівлю препарату «Креон», а також виділено 250 тис. гривень з місцевого бюджету.

Стосовно цього виникає чимало питань, на які бажано відповісти. Зокрема, у відповіді обласної ради не йшлося про те, як використовуються ці кошти на лікування – чи це гроші на препарати, вартість одного з яких становить приблизно 1000 гривень, чи на процедури, які потрібно робити хворим на муковісцидос. Крім того, якщо розприділити 250 тис. гривень між 16 хворими на Волині на цю недугу, тоді отримаємо зовсім невелику суму, за яку можна придбати лише один із препаратів.
Отож, маємо таку складну суперечливу ситуаціюгромад за підтримки УКргазбанку закликає усіх долучитися до акції, і спільними зусиллями допомогти дітям, хворим на муковісцидоз.

Share

Пости в сюжеті