«Центр європейської інформації» Новини

У Луцьку вчитимуть як правильно вийти на ринки ЄС

Україна з кожним днем стрімко рухається вперед. Тож питання виходу на ринки ЄС постають особливо гостро в умовах сучасної економічно-політичної кризи. З 1 січня 2016 року запрацює зона вільної торгівлі між Україною та ЄС. Тим не менш, скористатися шансом розширити свій бізнес зможуть лише ті, хто має необхідні для цього знання.

Тож аби підтримати українське виробництво, а значить і вивести з боргової ями вітчизняну економіку, ВОГО «Фундація розвитку громад» організовує семінар-практикум «Інституційна підтримка експортерів, стандарти та вимоги, електронні ресурси для експорту на європейські та міжнародні ринки». Зауважимо, що захід проводиться за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні з метою допомоги українським підприємствам у адаптації та інтернаціоналізації власного бізнесу.

Тож усі бажаючі можуть взяти участь у тренінгу. Він проходитиме 8 грудня 2015 року у вільному просторі «Третє місце» (м. Луцьк, вул. Карбишева, буд. 1, офіс 412). Час проведення: 10:00 – 14:00.

Зауважимо, що участь у семінарі безкоштовна, учасники лише сплачують за час, проведений у вільному просторі. Усі виручені кошти будуть спрямовані на закупівлю Новорічних подарунків для дітей-інвалідів та дітей-сиріт. Організатори стверджують, що знання безцінні, тож зробити маленьку пожертву та подарувати дітям усмішки й радість стане чудовим доповненням до отриманих знань.

Добрі справи потрібно творити спільними зусиллями!

Лектор заходу:

Олег Мірошніченковипускник магістеріуму «Києво-Могилянської Академії», Європейського Коледжу (м. Парма, Італія). Спеціаліст з питань торгівлі Представництва ЄС в Україні (2010-2013). Відібраний тренер по експорту Американської агенції з міжнародного розвитку (USAID), автор двох популярних книг для українських експортерів.

 

Для участі у семінарі необхідна попередня реєстрація.

Afisha_Miroshnichenko

Share

Пости в сюжеті