Допомога захисникам країни! Новини Проекти

Вже на цьому тижні бійці батальйону «Донбас» отримають наступну допомогу від лучан

26-27 липня у Луцьку у супермаркеті «Вопак», що на зупинці «Київський майдан», волонтери ВОГО «Фундація розвитку громад» знов збирали необхідні речі та продукти в рамках акції «Допомога батальйону «Донбас».

Цього разу протягом двох днів серед відвідувачів супермаркету було зібрано: макаронні вироби – 18 кг, крупи – 7 уп, мівіна – 10 уп, cупи швидкого приготування – 3 уп, цукерки 1 кг. І 3 шоколадки, цигарки – 10 пачок, мило 29 шт. і 1 рідке, чай 5 шт., кава 4 шт, туалетний папір – 9 шт., зубна паста – 4 шт., крем для гоління 2 шт, засоби проти мух та комарів 2 шт., одноразові стаканчики 35 шт., шкарпетки 7 пар тощо. Також в скриньку було зібрано 1027 грн. благодійних пожертв, що будуть використані на закупівлю добровольцям батальйону «Донбас» додаткових медикаментів.

ВОГО «Фундація розвитку громад» висловлює подяку аптечно-косметичної мережі «КІВІ» і колективу аптеки «КІВІ», що розташована у Луцьку на Київському майдані, 11, за безпосередню благодійну допомогу батальйону «Донбас». Від аптеки було отримано наступні медикаменти та матеріали: Етамзилат – 2 уп, Лактіалє – 1 уп, Амоксил – 1 уп, Дицинон – 10 амп., одноразові шприци – 14 шт., Аскорбінова кислота – 5 шт, гематоген 5 шт., липкий пластир, бинти еластичні, марлеві серветки тощо.

Більш того, до офісу ВОГО «Фундація розвитку громад» щодня приходять люди з сумками, пакетами та навіть сітками, аби внести свій вклад у порятунок нашої країни. Саме таким чином окрім переказаних речей в офісі громадської організації з’явились 2 сітки картоплі, сітка та ящик цибулі, 13 банок закруток, 4 банки сала, морква тощо. Крім речей з переліку необхідного для батальйону «Донбас», люди несуть несуть навіть сорочки, футболки, нитки, ґудзики, парфуми та солодощі для наших бійців, аби вони почували себе більш комфортно і були впевнені в тому, що вони потрібні українцям.

Всі зібрані речі для добровольців батальйону спецпризначення «Донбас», активісти ВОГО «Фундація розвитку громад» передадуть на Схід вже на цьому тижні.

Акція «Допомога баталйьону Донбас» триває й надалі. ВОГО «Фундація розвитку громад» нагадує, що добровольці батальйону, в першу чергу, потребують продуктів (крупи, вермішель, чай , кава, консерви, сало, олія, сухофрукти, горіхи, овочі, згущене молоко), бронежилетів, медикаментів, матеріалів для перев’язок, засобів гігієни, шкарпеток та інших речей, перелік яких є на сайті: http://vogofrg.org/node/207


Приносити речі та отримати більш детальну інформацію можна за адресою: м. Луцьк, вул Шопена,11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх) та за тел. 096 727 51 41 (Любов), 0638393378 (Ірина), 0970638917 (Володимир). Також можна перераховувати кошти на р/р № 26007500045607 ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», м.Луцьк, МФО 300614, ЄДРПОУ 37707135. Усі зібрані кошти будуть використані на закупівлю необхідних речей для батальйону «Донбас».

Share

Пости в сюжеті