Наші ініціативи рідній Волині Новини Проекти

Вручення реанімобілю

10 жовтня Луцькій ЦРЛ вручено реанімобіль Фондом «Європейський вектор» та агропромгрупою «Пан Курчак». Це важливе надбання стало можливим в результаті АДВОКАСІ-проекту «Реанімобіль для лікарні», який реалізовувався ВОГО «Фундація розвитку громад».

До реалізації проекту було залучено 67 волонтерів, які зібрали 8000 підписів в 42 селах Луцького району на підтримку ідеї забезпечення Луцької ЦРЛ обладнаним реанімобілем. Зібрані підписи були передані в БФ «Європейський вектор».

В селах району волонтери інформували населення, про те, що даний автомобіль буде використовуватись для обслуговування хворих, яким необхідна саме реанімаційна допомога ( наприклад інсульт, інфаркт, постраждалим при ДТП, надзвичайних ситуаціях, для підтримання організму яких необхідне термінове (ще по дорозі до лікарні) підключення до апаратів та інш.) шляхом розповсюдження пам’яток з випадками, в яких надаватиметься допомога реанімобілем і номерами телефонів, за яким можна викликати при необхідності бригаду швидкої допомоги.

Share

Пости в сюжеті