Допомога захисникам країни! Новини

Волонтери колядували у Підгайцях на потреби бійців

10 січня в рамках акції волонтери ГО «Фундація розвитку громад» вирушили у село Підгайці колядувати, аби назбирати кошти на потреби волинських бійців, що захищають країну на Сході.

Волонтери колядували по хатах. За репертуар собі обрали колядки та віршування на патріотичну та традиційну тематику. По дорозі зустріли й самих винуватців заходу – бійців, що повернулися додому у відпустку, та заколядували їм від щирого серця. Також колядники завітали у будинки до рідних бійців, аби привітати їх із святами, подарувати радість та просто підтримати.

«Ми навіть не очікували, що люди так відреагують на наші колядки. Дехто ледве стримувався, на очах багатьох з’являлись сльози. Багатьох жителів Підгайців зачепила ця війна, тож люди дуже емоційно відносяться до цієї теми» – розповідає виконавча директорка ГО «Фундація розвитку громад» Юлія Євпак.

Так, приблизно за 6 годин колядування волонтери обійшли більш 20 будинків у Підгайцях, зібрали 3029 грн. для українських захисників. Ці кошти будуть використані на закупівлю тканини на пошиття маскувальних халатів.

«Ми отримали море позитивних емоцій  від колядування: позитивний настрій, неймовірні люди, чудові колядки, лапатий сніг… Ми безмежно дякуємо нашим колядникам за те, що долучилися та підтримали хлопців доброю справою» – говорить координаторка соціальних програм ГО «Фундація розвитку громад» Любов Казмірчук.

Цього разу до заходу долучились студенти та дуже допомогли волонтерам.

«Вважаю, що жоден не має права залишатися осторонь ситуації, що склалась… Кожен з нас у більшій чи меншій мірі повинен внести свою лепту у цю велику справу – відстоюванні кордонів нашої країни. Хтось воює, хтось перераховує кошти на військове спорядження, хтось організовує акції по збору коштів та вихованні національної свідомості наших братів та сестер українців. Нам потрібно об’єднуватися і спільними зусиллями впевнено йти до однієї мети – єдиної європейської України» – зазначила луцька активістка, студентка Галина Падалко.

Сьогодні увечері, 14 січня, «Фундація розвитку громад» планує щедрувати на потреби української армії.

Волинська обласна громадська організація «Фундація розвитку громад» продовжує підтримувати українську армію, збираючи кошти та необхідні речі на потреби військових за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена, 11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх). Телефонуйте: 0673328802; 0673323040. Самостійно перераховувати кошти можна на р/р № 26009055504051  ПАТ «КБ ПРИВАТБАНК», м. Луцьк, МФО 303440, ЄДРПОУ 37707135. Усі зібрані кошти будуть витрачені на потреби волинських військових на Сході. Більш детальну інформацію про допомогу ВОГО «Фундація розвитку громад» українській армії та звіти дивіться на сайті http://vogofrg.org/.

Share

Пости в сюжеті