Анонси Захист прав людей Новини

Волинську молодь запрошують до обласної бібліотеки ім. Олени Пчілки, аби застерегти від сучасного рабства

ВОГО «Фундація розвитку громад» розпочинає відновлення діяльності  Центру європейської інформації (ЦЄІ) у Луцьку лекцією-дискусією з протидії торгівлі людьми «Життя на обмін».

15 жовтня з 15.00 до 16.00 години у тренінговому центрі Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки відбудеться  лекція-дискусія для молоді «Життя на обмін».

Центр європейської інформації (ВОГО «Фундація розвитку громад») спільно з Мережею центрів з протидії торгівлі людьми у Волинській області запрошують українську молодь, аби попередити її про наслідки та можливі схеми торгівлею людьми у країнах Європейського Союзу. Міні-лекцію за цією темою проведе юрист, голова правління ГО «Асоціація місцевого розвитку «Велес», заступник голови громадської ради при управління внутрішніх справ у Волинській області Віктор Вальчук. Також протягом заходу планується перегляд фільму та дискусії щодо піднятих під час заходу питань.

Дата та час проведення: 15.10.2014 (середа) з 15:00 до 16:00

Місце проведення: Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки – тренінговий зал (вул. Шопена, 11)

Організатори: Центр європейської інформації (ВОГО «Фундація розвитку громад») та Мережа центрів з протидії торгівлі людьми у Волинській області

Модератор: Віктор Вальчук – юрист, голова правління ГО «Асоціація місцевого розвитку «Велес», заступник голови громадської ради при управління внутрішніх справ у Волинській області.

Share

Пости в сюжеті