Акції Благодійні акції до Новорічних свят Збір коштів Новини

ВОГО «Фундація розвитку громад» запрошує усіх небайдужих долучитись до акції «Лист Святому Миколаю» для дітей військовослужбовців

74180У Луцьку стартує щорічна благодійна акція «Лист Святому Миколаю» від Волинської обласної громадської організації «Фундація розвитку громад». Цього разу акція передбачає збір коштів та солодощів на подарунки для дітей військовослужбовців та добровольців в зоні АТО й запрошує підприємців та усіх бажаючих долучитися до неї, аби подарувати цим дітям справжнє свято.

«Акцію «Лист Святому Миколаю» Фундація Розвитку Громад проводить вже другий рік. Минулого року ми організовували свято для вихованців Іваничівської ЗОШ-інтернату. На жаль, так сталося, що цього року в країні війна. Ми вирішили приділити увагу дітям наших героїв, бо не дивлячись на жорстоку дорослу реальність вони мають запам’ятати своє світле дитинство та повірити в те, що чудо є» – коментує виконавча директорка ГО «Фундація розвитку громад» Юлія Євпак.

В межах акції діти волинських бійців будуть готувати листи та малюнки Святому Миколаю зі своїми побажаннями до свята. Аби виконати ці побажання, громадська організація «Фундація розвитку громад» спільно з благодійною організацією «Радість дитинства» та партнери готують ряд заходів по збору коштів та солодощів для цих дітей.

Так, 6-7 грудня у Луцьку заплановано проведення благодійного ярмарку «Чудо Є!» та концерту дитячих колективів, де кожна дитина разом із своїми батьками зможе з користю та приємно провести час. На ярмарку підприємці жертвуватимуть від 10% від продажу свого товару на закупівлю подарунків для дітей військовослужбовців. Також під час ярмарку буде проведено декілька майстер-класів з митцями за благодійні пожертви, де кожна дитина має можливість навчитись малювати, власноруч створювати різноманітні вироби та навіть співати.  Найменші за віком відвідувачі ярмарку будуть мати можливість послухати ««Казку про Майдан» у виконані актора. Крім того у Луцьку планується  фотоконкурс серед школярів міста «Світ без війни очима дитини» та збір солодощів у мережах супермаркетів.

Вже з наступного тижня в партнерських організаціях буде розміщено скриньки для збору коштів. Це такі організації як: мережа АЗС «Avetra», перевізники «Максим Таксі» та «7 Таксі», компанія «Перша страхова», турагентство «Валерія-Тур», комплекс розваг та відпочинку «101», «Z-BAR». Отже, долучитися може кожен! Якщо ви не маєте можливості завітати до установ-партнерів та опустити пожертву у скриньку, то можна використати банківський рахунок:   р/р № 26007500045607 ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», м. Луцьк,  МФО 300614, ЄДРПОУ 37707135 з приміткою «Благодійна акція «Лист Святому Миколаю». Усі зібрані кошти буде використано на подарунки дітям військовослужбовців та добровольців в зоні АТО.

Отримати більш детальну інформацію про акцію «Лист Святому Миколаю – 2014» та долучитися до неї можна звернувшись за адресою: м. Луцьк, вул Шопена, 11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх). Телефонуйте: 0673328802; 0673323040.

Share

Пости в сюжеті