Допомога захисникам країни! Новини

Модернізований електричний інвалідний візок передається госпіталю

Волонтери Фундації Розвитку Громад за підтримки компанії “Спеціалізовані енергетичні технології” реконструювали інвалідний візок на електродвигунах і модернізували його, обладнавши зарядними пристроями в тому числі із застосуванням сонячних фотопанелей.

І ось сьогодні, 13 жовтня, напередодні Дня Захисника України ми вирішили вже модернізований візок передати на потреби в Луцький гарнізонний військовий госпіталь в/ч А 4554, бо цей виріб на нашу думку зможе найбільш ефективно використовуватись для потреб багатьох пацієнтів цього закладу.

Візок буде передано згідно Акту прийому-передачі за вартістю 1 гривня.

Все це стало можливим завдяки небайдужим людям, а саме: Римчуку Ігорю Степановичу, жителю міста Рівне, якого ми зустріли в інвалідному візку в місті Рівне і який відгукнувся на нашу ідею модернізувати електровізок і віддав безкоштовно свій, який був у нього раніше в неробочому стані, також колегам з компанії Спеціалізовані Енергетичні Технології, які безпосередньо займались реконструкцією та модернізацією цього виробу, також дякую всім хто жертвував на цей виріб.

Маю надію, що наші справи а також цей виріб стануть необхідною річчю та полегшать життя поранених, які лікуються в госпіталі.

Роман Михальчук

Share

Пости в сюжеті