Допомога захисникам країни! Новини

Військові з різних куточків країни отримали допомогу від волинян

31 жовтня громадська організація «Фундація розвитку громад» надіслала допомогу з Луцьку волинським військовим, що несуть службу по обидві сторони Дніпра. Так, громадською організацією було передано допомогу луцьким прикордонникам та 72 бригаді.

Луцьким прикордонникам Волинська обласна громадська  організація «Фундація розвитку громад» передала 50 аптечок. Нагадуємо, аптечки для військовослужбовців були надані мережею медичних клінік «Добробут» під час проекту «Єднаймось заради перемоги», що діяв у Луцьку за участі ВОГО «Фундація розвитку громад» та МГО «Студентська республіка». До складу аптечок входять кровоспинні, антисептичні, знеболювальні, протизапальні та інші препарати.

В цей же день активісти ВОГО «Фундація розвитку громад» зібрали та передали бандероль для військових із 72 бригади, що служать під Волновахою (Донецька область). До складу бандеролю увійшли медикаменти та засоби особистої гігієни: «Пантенол», мазь «Спасатель», знеболюючий засіб «Ексінеф»,  вітаміни «Квадевіт», лікарські трави, шампуні, піна для гоління, креми тощо.

Громадська організація «Фундація розвитку громад» продовжує збір теплих речей, коштів (http://vogofrg.org/) для волинських військових. Більш детально про те, як допомогти військовим можна дізнатися за адресою: м. Луцьк, вул Шопена,11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх). Тел.: 0673328802; 0673323040. Особисто перераховувати кошти потреби армії можна на  р/р № 26007500045607  ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», м. Луцьк, МФО 300614, ЄДРПОУ 37707135. Усі зібрані кошти буде витрачено на потреби волинських військових в зоні АТО.

Share

Пости в сюжеті