Допомога захисникам країни! Новини Проекти

Відвідувачі ринку у Луцьку зібрали для батальйону «Донбас» необхідні речі

ВОГО «Фундація розвитку громад» продовжує акцію «Допомога батальйону «Донбас» по збору необхідних речей для захисників нашої країни. 23 липня у Луцьку на Варшавському ринку пройшла наступна акція.

Цього разу волонтери ВОГО «Фундація розвитку громад» зібрали серед відвідувачів ринку та підприємців наступні речі та продукти: шкарпетки – 29 пар, засіб від комарів – 8 шт, піна для гоління – 8 шт, білизна чоловіча – 4 шт, зубна паста – 2 шт, рідке мило – 4 пляшки, мило – 3 шт., кава – 3 уп, макарони – 5 пачок, кава – 3 уп, чай – 3 уп. тощо. Крім того, було збрано 1657 грн, які будуть витрачені ВОГО «Фундація розвитку громад» на закупівлю найбільш необхідних речей, продуктів та медикаментів.

Волонтер ВОГО «Фундація розвитку громад» Ірина повідомляє, що до акції відвідувачі ринку ставились по-різному: «Дехто недовірливо, дехто навіть з непорозумінням і агресією, хтось просто відходив в сторону. Але ми не звертали на те увагу і продовжували виконувати свою роботу. Потім до нас повертались, нам дзвонили і запитували, як допомогти. Підприємці дуже добре відгукувалися та допомагали тим, чим тільки могли, а продавці брали з собою перелік необхідних речей, аби потім показати їх своєму роботодавцю. Впродовж акції ми впевнилися у тому, що люди не можуть бути байдужими до тієї біди, що коїться в нашій країні».

ВОГО «Фундація розвитку громад» нагадує, що добровольці батальйону «Донбас» в першу чергу потребують продуктів (крупи, вермішель, чай , кава, консерви, сало, олія, сухофрукти, горіхи, овочі, згущене молоко), бронежилетів, медикаментів, матеріалів для перев’язок, засобів гігієни та інших речей. Більш детальний перелік речей є на нашому сайті: http://vogofrg.org/node/207

Приносити речі та отримати більш детальну інформацію можна за адресою: м. Луцьк, вул Шопена,11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх). Тел. 096 727 51 41 (Любов), 0970638917 (Володимир). Також можна перераховувати кошти на р/р № 26007500045607 ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», м.Луцьк, МФО 300614, ЄДРПОУ 37707135. Усі зібрані кошти будуть використані на закупівлю необхідних речей для батальйону «Донбас».

Share

Пости в сюжеті