Новини

Відкрито набір учнів в онлайн школу іноземних мов

Фундація Розвитку Громад розширює межі та запускає новий проект!!! 

Кілька років тому ми почали проводити безкоштовні заняття по вивченню англійської мови в рамках проекту “Мовне волонтерство”. Завдяки цьому сотні лучан отримали нові знання, покращили свій рівень володіння мовою, дізнались багато цікавого на регулярних практичних заняттях, а по завершенню навчання отримували сертифікати. З кожним днем з’являлось все більше і більше охочих вивчити англійську та інші мови, і їхня кількість продовжує невпинно зростати. Тому ми вирішили розширитись і надати таку можливість усім зацікавленим не тільки в Луцьку, а й по всій Україні!

Наш новий проект “PoliLanguage” – це благодійна онлайн школа з вивчення іноземних мов по скайпу. Її мета – сприяти популяризації іноземних мов в Україні за зароблені кошти.

Ми плануємо закупляти та передавати в школи як великих міст, так і невеличких селищ, сучасні матеріали для якісного навчання іноземним мовам: плакати, словники, електронні та друковані матеріали, нові методики; будемо проводити олімпіади та підтримувати вивчення іноземних мов. Крім того, у перспективі налагодження контактів між країнами, знайомство з різними культурами та звичаями.

Наші викладачі досконало володіють мовами у яких спеціалізуться. Спеціально розроблені і підготовлені матеріали, та сучасні методи викладання дозволять Вам якісно і в максимально доступній формі вивчити англійську, німецьку, польську мови.

Записуйтеся на Безкоштовне заняття уже зараз!
Вивчай мову із користю для країни. Україна – це Європа!
polilanguage.com

Наші контакти:
info@polilanguage.com
(067) 332-88-02

i72^cimgpsh_orig

Share

Пости в сюжеті