Допоможи врятувати життя дитині! Новини Проекти

Увага, рак! 6-річному Владиславу потрібна допомога!

До громадської організації «Фундація розвитку громад» звернулася мати Владислава Білоуса із проханням про допомогу. В її 6-річного сина виявили рак.

Історія хвороби і болю Владислава почалася у лютому 2014 року. Спочатку хлопчик скаржився на болі та накульгування на ліву ногу. Після тривалих обстежень та складної операції хлопчику стає лише гірше. Знов обстеження і невтішний діагноз: остеосаркома метафазу лівої стегнової кістки (рак).У липні Владислава госпіталізують у дитяче онкологічне відділення Національного інституту раку для подальшого обстеження та лікування.

Звісно,  суха історія хвороби не може передати спільного болю як самого Владислава, так і його рідних. Зараз дитина потребує постійного спостереження дитячого онколога, постійного контролю за його станом,  хіміотерапевтичного та хірургічного лікування у спеціалізованому онкологічному дитячому стаціонарі тощо. Вартість лікування – 100 000 євро. Рідні Владислава не в змозі фінансово забезпечити лікування дитини, тому й  просять про допомогу усіх небайдужих.

Можливості сучасної медицини сьогодні здатні робити надзвичайне. Якщо до цього додати ще й психологічний фактор, ймовірність врятувати життя цього хлопчика зростає в рази. Сьогодні кожна небайдужа людина може підтримати Владислава та подарувати йому надію та сили для боротьби з хворобою. У Новий рік та на Різдво відбуваються дива, тож чи відбудеться найдорожче диво у родині Владислава, залежить від нас з вами. Не будьте байдужими!

Перерахувати кошти на лікування Владислава Білоус можна на р/р 26005183707.980  МФО 320478   АБ «Укргазбанк» ЄДРПОУ 37707135  з поміткою «Безповоротна допомога на лікування Білоуса Владислава». Більш детально дізнатись про цей випадок можна за адресою: м. Луцьк, вул. Стрілецька, 43, тел.0673328802Звіти та інша інформація про ВОГО «Фундація розвитку громад» дивіться на офіційному сайті громадської організації: http://vogofrg.org/.

Share

Пости в сюжеті