Акції Допоможи врятувати життя дитині! Збір коштів Новини Проекти

Увага, невиліковно хворий хлопчик потребує ліків!

Муковісцидоз – страшна хвороба, яка забирає сили та життя 16-ти річного хлопчика Бондарука Назарія. Він з дитинства бореться за можливість проходити тяжке й доволі дороге лікування. Аби підтримати юнака, надихнути його та фінансово допомогти ВОГО «Фундація розвитку громад» організувала благодійний Інтернет аукціон-продаж.

Лотами було виставлено вироби ручної роботи й картини від волинських майстрів, різноманітні сувеніри, а також послуги (послуги від студії зачісок, фотосесія та консультація у фінансового радника).

За підрахованими результатами, на аукціоні було виручено 2095 гривень. Усі кошти були спрямовані на купівлю ліків для Назарія. Тож було придбано 12 флаконів антибіотику «аріс».

Хлопець проходив лікування у Луцьку, Ковелі, Рівному та Києві. Оскільки хвороба невиліковна, він змушений двічі, а інколи й тричі на рік проходити чергову диспансеризацію. Вартість одного такого лікування складає близько 20 000 гривень та з кожним днем росте. Зараз Назарій проходить черговий курс лікування у дитячій обласній лікарні міста Луцька, однак, з 9 липня продовжуватиме лікуватися вдома.

Зауважимо, що через недостатню фінансову базу та необхідність у постійному лікуванні та прийомі медичних препаратів, батьки були змушені відмовитися від високоякісних зарубіжних ліків та перейти на вітчизняні аналоги, що є менш ефективними.

«Фундація розвитку громад» протягом двох років допомагає хворим на муковісцидоз дітям. Коштів катастрофічно не вистачає, однак ми намагаємося хоч якось допомогти. Лікування дуже дороге, однак лиш воно може врятувати життя ні в чому невинних дітей. Зараз продовжується збір коштів для Назарія Бондарука, наразі необхідно придбати «урсофальк». Ми дуже вдячні усім, хто допомагає, адже лише спільними зусиллями зможемо боротися із цим недугом», – стверджує керівник проекту «Стань ангелом – допоможи дітям, хворим на муковісцидоз» Віра Тарасюк.

Допомогти хлопцю кожен небайдужий може безпосередньо у офісі ВОГО «Фундація розвитку громад» (м. Луцьк, вул. Шопена, 11, 2 поверх) чи перерахувавши пожертву на розрахунковий рахунок: № 26009055504051 ПАТ «КБ ПРИВАТБАНК», м. Луцьк, МФО 303440, ЄДРПОУ 37707135 з приміткою «Благодійна пожертва на лікування Бондарука Назарія».

Довідка: Муковісцидоз – тяжке вроджене захворювання, що виявляється ураженням тканин і порушенням секреторної діяльності екзокринних залоз, а також функціональними розладами, перш за все, з боку дихальної та травної систем. Зміни при хворобі зачіпають підшлункову залозу, печінку, слинні залози, кишечник, бронхи та легені.

photofacefun_com_1436175965

Share

Пости в сюжеті