Допомога захисникам країни! Новини

Українські військові чекають на листи та дитячі малюнки від волинян

«Військовим треба писати листи» – про це йшлося прямому ефірі Радіо «Луцьк», де у програмі «Стосується кожного» прийняли участь виконавча директорка ГО «Фундація розвитку громад» Юлія Євпак та координаторка благодійних проектів цієї організації Любов Казмірчук.

За словами виконавчої директорки ГО «Фундація розвитку громад» Юлія Євпак, багато людей взагалі не розуміють, для чого військовим на передовій потрібні ці листи. Люди вважають, що краще й корисніше відправити мішок картоплі чи палку ковбаси, але, як розповідають самі вояки та волонтери, що їх підтримують, листи з рідної землі хлопці зберігають там, наче обереги, розгортають та читають їх перед усім батальйоном чи бригадою. То дуже підносить їх духом та допомагає морально.

«Коли ми перший раз відправляли передачу на батальйон «Донбас», то поклали у коробку декілька малюнків від дітей з інтернату. Тих малюнків небагато було – штук п’ять. Але потім хлопці телефонували і дякували нам не за ті 10 коробок з продуктами, а за ті листи. Уявіть, наскільки це для них важливо» – розповіла Юлія Євпак.

«Ми проводили масову компанію «Лист солдату», в межах якої листи на передову писали усі, навіть діти. Ще проводили акцію – готували фото-побажання для бійців. Тоді люди були дуже активні. Приходили, фотографувались, писали листи, приносили свої листи й малюнки дітей із дому. Зараз усе трохи стихло. Ми спостерігаємо за цим, навіть спілкуючись з адміністрацією школ, коли просимо їх щось таке організувати. Вони відповідають: «Ми вже писали», «Ми вже малювали». Тож так не має бути! Наші хлопці потребують моральної підтримки завжди. Отже, якщо в вас є можливість написати листа та вкласти в нього слова вдячності та підтримки, будь ласка зробіть це. А ми відправимо ці листи нашим військовим» – говорить координаторка благодійних проектів громадської організації «Фундація розвитку громад» Любов Казмірчук.

Приносити листи можна за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена,11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх). Телефонуйте: 0673323040, 0673328802. Більш детальну інформацію та звіти про допомогу ВОГО «Фундація розвитку громад» українським військовим можна побачити на сайті http://vogofrg.org/.

Share

Пости в сюжеті