Допоможи врятувати життя дитині! Новини

Учасники акції «Благодійний велопрокат» допомагають важкохворому хлопчику

Наприкінці минулого місяця «Фундація розвитку громад» розпочала збір коштів на лікування Любомира Базельчука. Волинянину, якому ще навіть не виповнилося два роки поставили страшний діагноз «артеріо-венозна мальформація в проекції пінеальної ділянки (аневризма вени Галена?). Вторинна оклюзійна субкомпенсована гідроцефалія».

Аневризма є найбільш небезпечною вадою серед патологій головного мозку. Вона викликає зміну структури тканин судини, через що втрачається їх еластичність. Як наслідок можливий розрив вени та крововилив у мозок, що може призвести до летального випадку. Шанс на життя може дати лише хірургічне втручання.

Вартість операції складає 150 000 гривень, яких у сім’ї просто немає. Тож ГО «Фундація розвитку громад» вирішила перерахувати на лікування хлопчика кошти отримані в рамках акції «Благодійний вело прокат», а також пожертви небайдужих людей, які приходили на рахунок організації. Таким чином уже було перераховано 2 500 гривень 8 липня та 1 500 гривень 13 липня.

«Звичайно ми розуміємо, що перераховані нами кошти – це лише краплинка необхідної суми. Однак ми впевнені, що спільними зусиллями небайдужих людей ми зможемо дати цьому хлопчику шанс на життя», – повідомляють у прес-службі організації.

Банківські реквізити для пожертв з позначкою «на лікування Любомира Базельчука»:

  • картка «ПАТ КБ Приватбанк» 5169 3305 0563 6214 (Михальчук Роман Ростиславович, голова ГО «Фундація розвитку громад»);
  • р/р 26009055504051, «ПАТ КБ Приватбанк», МФО 303440, ЄДРПОУ 37707135.
Share

Пости в сюжеті