«Центр європейської інформації» Новини

У Польщі вчать правильно волонтерити

Протягом 27-31 липня представники ВОГО «Фундація розвитку громад» мали чудову можливість перейняти досвід наших єврпейських сусідів – громадських організацій та влади Польщі. Нас було запрошено для участі в останніх заходах у рамках проекту «Спільна мережа співпраці у сфері культури та соціального захисту з метою розвитку міст з польсько-українського прикордоння». Проект реалізується виконавчим комітетом Луцької міської ради у співпраці з муніципалітетами Івано-Франківська та Ряшева (Польща).

Під час декількох днів перебування закордоном, наші представники змогли перейняти досвід європейських колег, ознайомитися із історією та культурою міста, відвідати ряд тренінгів та майстер-класів.

Головними темами занять були: «Просування волонтерства та мотивування», «Просування волонтерства у ЗМІ + майстер-клас з радіо-журналістики. Як говорити, щоб тебе зрозуміли. Як просувати свої проекти», «Гра – спосіб знайомства та пошуку спільних інтересів».

Представлений семінар став заключним етапом 8-ми річного проекту, тож була проведена заключна офіційна конференція за участі представників міських рад Луцька, Івано-Франківська та Президента міста Ряшів.

«Мені дуже пощастило взяти участь у проекті. Такі заходи надихають, дають нові знання та сили їх застосувати на практиці. Організатори ділилися з нами своїми секретами, розповідали як краще залучати волонтерів, акцентували увагу на практичних моментах, передавали свій багаторічний досвід», – ділиться враженнями волонтер ВОГО «Фундація розвитку громад» Ігор Микитин.

Share

Пости в сюжеті