Акції Екологічні ініціативи Наші ініціативи рідній Волині Новини Проекти

У Нововолинську відбувся “Енергетичний Форум”

У шахтарському місті Нововолинськ Фундація розвитку громад провела черговий “Енергетичний Форум” за підтримки міської ради. У форумі приймали участь представники місцевої громади – місцеві посадовці, працівники ОСББ, банків, бюджетних установ та охочі дізнатися більше про використання альтернативної енергетики.

Голова Фундації розвитку громад Роман Михальчук зазначає:

Сьогодні провели Енергетичний Форум в Нововолинську, зробили інформаційний прорив та ознайомили всіх присутніх (до 50 чоловік) з простими речами, які на відстані від Нововолинська (до кордону з Польщею лише 15 км) успішно працюють та дозволяють почуватись незалежними від вуглеводневих ресурсів. Роботи дуже багато – люди неактивні і потрібно докладати зусиль, аби змінити ситуацію на краще. Результат: встановлені контакти для подальшої співпраці, виявлений інтерес, задіяна місцева влада, отримані нові завдання.

Фундація розвитку громад уже декілька років проводить освітні заходи по енергозбереженню та альтернативній енергетиці в Луцьку, а цього року Фундація поставила за мету об’їхати всі районні центри й міста Волині та провести «Енергетичний форум» на базі міських та районних рад, аби привернути увагу місцевої влади та громад до нових технологій на ринку енергетики.

У січні цього року Фундація розвитку громад провела «Енергетичний форум» у Луцьку з представниками ОСББ міста та в Ковелі, в лютому форум уже відбувся у Володимирі-Волинському.

Додатково: презентації

Share

Пости в сюжеті