Новини Проекти

У Луцьку відкривається Центр розвитку сонячної енергії Фундації Розвитку Громад

Проблема енергоефективності та економії енергоресурсів стоїть чи не на першому місці у нашій країні. Фундація Розвитку Громад спільно з компанією “Спеціалізовані Енергетичні Технології” започатковує новий проект під назвою “Центр розвитку сонячної енергії” на цьому тижні.

Мета проекту: за допомогою наочного обладнання та демонстрації його застосування показати всім бажаючим як можна застосовувати в побуті сонячну енергію та економити традиційні енергоресурси.

Фундація розвитку громад і раніше вже своїми проектами привертала увагу громади міста Луцька та області до застосування альтернативних джерел енергії, зокрема сонця та похідних від нього гаряча вода та електроенергія.

Навчальний центр Фундації було обладнано демонстраційними матеріалами, а саме, сонячними колекторами, фотоелектричними модулями. Обладнання розгорнуте у вигляді функціональних моделей, що демонструють його використання.

Відвідавши наш навчальний центр, можна безкоштовно отримати необхідні знання про сонячну енергію, практичні навички застосування пристроїв для підігріву води, отримання електроенергії та її використання в домогосподарствах та у промисловості. Також ми плануємо проводити майстер-класи та надавати матеріали для всіх бажаючих, самостійно споруждувати сонячні колектори для отримання гарячої води від сонця.

На нашу думку, важливим є також навчити всіх бажаючих робити розрахунки економічної ефективності застосування сонячної енергії на кожному конкретному об’єкті, як то приватний будинок, багатоквартирний будинок, підприємство, дитячий садок, кафе, їдальня тощо.

Наш навчально-демонстраційний центр знаходиться в місті Луцьк за адресою вул. Дубнівська, 15, другий поверх (навчальний центр Фундації розвитку громад).

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись із робочими зразками обладнання та на власні очі переконатись у ефективності використання сонячної енергії. Адже, сонце не відправляє нам рахунків!

Share

Пости в сюжеті