Екологічні ініціативи Новини Проекти

У Луцьку стартує цикл навчально-практичних тренингів від «Центру економії ресурсів»

З 10 липня у м. Луцьк ВОГО «Фундація розвитку громад» за підтримки компанії «ATMOSFERA®» запускає цикл навчально-практичних тренінгів на тему: «Енергосберігаючі технології – це не лозунг, а реальний та ефективний спосіб економії та збереження навколишнього середовища в сучасних умовах для кожного з нас».

Сьогодні, коли ціни на основні енергоресурси постійно ростуть, а екологічні проблеми набувають глобальних маштабів, енергозберігаючі технології стають все більш актуальними в усіх без виключення сферах. Енергозберігаючі технології здатні звести до мінімуму непотрібні втрати енергії, що сьогодні є одним з пріоритетних напрямків не тільки на державному рівні, а й на рівні кожної окремо взятої родини. Крім того, впровадження енергозберігаючих технологій в господарську діяльність як підприємств, так і приватних осіб на побутовому рівні, є одним з важливих кроків у вирішенні багатьох екологічних проблем – зміни клімату, забруднення атмосфери, виснаження копалин ресурсів, тощо.

Отже, вже 10 липня «Центр економії ресурсів» ВОГО «Фундація розвитку громад» у Волинській ДОУНБ ім. Олени Пчілки проводить перший з циклу тренінг на тему «Енергозберігаючі технології природи». Відвідавши цей тренінг можна дізнатися про реальні та ефективні способи економії електроенергії та коштів та одночасне збереження навколишнього середовища. На цьому тренінгу Ви зрозумієте вислів «Сонце не висилає нам рахунків» та почуєте історії успішного використання сонячної енергетики на практиці.

Тема тренінгу: «Енергозберігаючі технології природи»

Організатори: експерти «Центру економії ресурсів» ВОГО «Фундація розвитку громад»

Дата проведення: 10 липня 2014 року з 12.00 до 13.30. Початок реєстрації о 11.45.

Місце проведення: м. Луцьк, вул. Шопена 11 (Волинській ДОУНБ ім. Олени Пчілки), тренінговий центр, 3 поверх.

Реєстрація на тренінг: пишіть нам на e-mail frgvogo@gmail.com або телефонуйте за номерами: +38 (067) 332 88 02, +38 (0332) 74 02 32.

Участь в семінарі безкоштовна!

Програма семінару:

12.00-12.15 — Вступне слово про актуальність теми від голови ВОГО «Фундація розвитку громад» Романа Михальчука

12.15-12.45 — Доповідь на тему «Для чого потрібна сонячна енергетика. Успішні сонячні проекти»

12.45-12.55 — Кава-брейк

12.55-13.20 — Доповідь на тему «Зелений тариф для приватних будинків в Україні. Коли чекати?»

13.20-13.30 — Питання-відповіді. Розіграш призів серед учасників

Дату та програму проведення наступних тренінгів дивіться на нашому сайті: http://vogofrg.org/node/201

Share

Пости в сюжеті