Благодійні акції до Новорічних свят Збір коштів Новини

У Луцьку стартує акція зі збору подарунків для дітей-сиріт та дітей-інвалідів!

Уже не за горами різдвяні свята. Атмосферу наповнить сміх, радість, щирі посмішки та відчуття дива. Однак ті діти, яким не вистачає турботи та любові особливо гостро відчувають розчарування. Тож аби подарувати їм святковий настрій ГО «Фундація розвитку громад» спільно із Мальтійською службою допомоги оголошують про старт благодійної акції зі збору коштів, солодощів й подарунків для дітей-сиріт та дітей-інвалідів.

Акція «Торбинка Добра від Святого Миколая» має на меті за допомоги небайдужих лучан та жителів міста підготувати невеличкі подарунки для дітей із досить нелегкими життєвими обставинами. Це ні у чому невинні діти, які проживають у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах, об’єднаннях інвалідів, спеціальних дошкільних закладах та групах дітей із особливими потребами.

Акція проводиться під гаслом «Допомагаючи іншим, ми допомагаємо собі». Тож кожен може долучитися і подарувати щиру посмішку дитині. В її рамках до 17 грудня включно проводиться збір солодощів, фруктів, іграшок та коштів.

Усі зібрані речі напередодні свята організатори особисто привезуть у дитячі будинки та центри, а також підготують театралізовані новорічні вистави. На отримані грошові пожертви будуть закуплені невеличкі подарунки дітям.

Принести іграшки та солодощі можна за адресами:

  • вул. Дубнівська, 15 офіс ГО «Фундація розвитку громад»;
  • вул. Кафедральна, 17 офіс Мальтійської служби допомоги.

Банківські реквізити для пожертв з позначкою «подарунки до Дня Св. Миколая»:

  • картка «ПАТ КБ Приватбанк» 5169 3305 0563 6214 (Михальчук Роман Ростиславович, голова ГО «Фундація розвитку громад»);
  • р/р 26009055504051, «ПАТ КБ Приватбанк», МФО 303440, ЄДРПОУ 37707135.

Контакти для уточнення деталей:

ГО «Фундація розвитку громад»:
(067) 332-88-02
frgvogo@gmail.com

Мальтійська служба допомоги:
Блеккер Віра Мефодіївна
(0332) 72-61-97
malt.lutsk@gmail.com

Share

Пости в сюжеті