Акції Анонси Допомога захисникам країни! Новини

У Луцьку проводитимуть майстер-клас із писанкарства просто неба

29 березня (неділя) о 15:00 на Театральному майдані усі бажаючі лучани зможуть відвідати майстер-клас з виготовлення писанок. Кожен зможе на практиці створити неповторні узори, навчитися правильно тримати писачок й дізнається про значення популярних символів та кольорів. Організатором заходу виступає ГО «Фундація розвитку громад» за підтримки Луцької міської ради.
Масове розписування яєць в Україні існувало протягом століть. Ще наші прабабусі збиралися напередодні Великодня й майстерно розмальовували різноманітні узори на яйцях. У руках майстринь кожна писанка стає унікальним витвором. Звичайно, писанкарство – це ремесло якого не так просто навчитися.
«Аби створити неповторний узор, потрібно мати велику уяву та чисте серце, однак, як і в кожній справі, й тут є свої хитрощі. Тож аби лучани змогли дізнатися ці секрети й використати їх напередодні свят, ми вирішили організувати майстер-клас. Для цього на запланований ярмарок було запрошено волинську майстриню Олесю Задонцеву. Саме вона покаже, як необхідно прикрашати великодні яйця. Тож закликаємо усіх бажаючих відвідати майстер-клас 29 березня о 15:00, – буде цікаво за будь-якої погоди», – зауважує одна з організаторів ярмарку Юлія Євпак.
Майстер-клас із розпису писанок є благодійним заходом, тож усі виручені кошти будуть спрямовані на потреби 14-ої механізованої бригади. Крім того, протягом дня на Театральному майдані буде проходити збір необхідних для бійців речей: засобів гігієни, кави, чаю, солодощів та цигарок.
писанки_МК

Share

Пости в сюжеті