Анонси Новини

У Луцьку проходитимуть змагання серед студентів

З 17 по 20, а також з 24 по 27 жовтня у Східноєвропейському національному університеті проходитимуть командні змагання серед студентів. Цього разу учасники змагатимуться за звання чемпіонів із гри в шахи та шашки відповідно.

Участь у змаганнях можуть взяти усі попередньо зареєстровані студенти університету. Однак варто наголосити, що змагання – командні, тож повинні складатися із двох гравців – один хлопець та одна дівчина.

Спонсорами та партнерами виступають ГО «Фундація розвитку громад» та мережа фітнес-центрів «Інтер Атлетика», тож переможці отримають чудові й дороговартісні подарунки, які нікого не залишать байдужим!

«Ми постійно підтримує різноманітні громадські ініціативи, заходи організовані місцевою владою чи будь-якими іншими організаціями. Такі дії дають рух в перед, допомагають населенню розвиватися та мотивують. Тож ми просто не можемо стояти осторонь», – коментують у прес-службі мережі «Інтер Атлетика».

Зауважимо, що змагання проходитимуть в рамках студентської Спартакіади СНУ ім. Лесі Українки у шахово-шашковому клубі «Ерудит» (вул. Винниченка, 30, ауд. В-2).

Share

Пости в сюжеті