«Здорова нація — здорове майбутнє» Новини

У Луцьку поновлює свою роботу «Школа здорового життя»

ГО «Фундація розвитку громад» спільно з Управлінням охорони здоров’я Луцької міської ради поновлює роботу «Школи здорового життя» в м. Луцьк. Школа діятиме в рамках проекту «Здорова нація – здорове майбутнє» на базі тренінгового центру Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки. Проект був запроваджений «Фундацією розвитку громад» спільно з Волинською державною обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Олени Пчілки ще у жовтні 2013 році.

«Проект створювався як популяризація здорового способу життя та профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі Волині. Профілактика – завжди краще, ніж лікування. Протягом попереднього року роботи ми запрошували на зустрічі з молоддю лікарів, представників духовенства, тренерів з йоги. В здоровому тілі – здоровий дух і навпаки» – розповідає ініціаторка «Школи здорового життя» на Волині, виконавча директорка ГО «Фундація розвитку громад» Юлії Євпак.

За словами організаторки, за результатами минулого року, у «Школі здорового життя» для молоді було проведено не менше 20 лекцій, лекції відвідали не менше 500 слухачів з луцьких вищів, технікумів, коледжем та шкіл. На лекціях інформували аудиторію такі лікарі, як ендокринолог, гінеколог, терапевт, дієтолог, пульмонолог, кардіолог та інші фахівці.

Міський педіатр Управління охорони здоров’я Луцької міської ради Світлана Ніколаєнко, зауважила, що міська рада завжди буде підтримувати проекти, спрямовані на підвищення санітарно-освітнього рівня населення міста.

«В цьому році планується, що до участі у «Школі здорового життя» долучаться міські профілактично-лікувальні заклади Луцька: Це і Центр первинної санітарної допомоги, і Луцька міська лікарня, і Луцька міська поліклініка, і пологовий будинок, і інші. Там працюють чудові фахівці, які допоможуть нам підняти освітній рівень громадян стосовно власного здоров’я, попередити та застерегти їх від багатьох захворювань» – говорить Світлана Ніколаєнко.

Також організатори зазначають, що в цьому році лекції можуть бути розраховані не лише на молодь, а й на більш дорослу категорію населення: все залежить від тем, які будуть розглядатись на лекціях. Проводити лекції будуть у тренінговому центрі Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки (м. Луцьк, вул. Шопена, 11, 2 поверх). Перший захід заплановано на 28 січня з 15.00 до 16.30 години. З більш детальним планом проведення заходів вже можна ознайомитись на сайті http://vogofrg.org/. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 0986592479.

Share

Пости в сюжеті