Допомога захисникам країни! Новини

У Луцьку планується грандіозний ярмарок в підтримку українських військових

29-30 листопада в Палаці учнівської молоді м. Луцьк ГО «Фундація розвитку громад» та Волинська торгово-промислова палата планують проведення благодійного ярмарку «Підтримай героя!» в підтримку українських військових. Кошти виручені під час проведення ярмарку будуть використані на потреби бійців в зоні АТО.

«Ми долучаємо до участі в ярмарку волинських підприємців, виробників, навчальні заклади, майстрів та звичайних волинян аби допомогти нашим бійцям в зоні АТО. Усі ми прагнемо до перемоги, а тому важлива участь кожної людини» – говорить організатор заходу, координатор благодійних проектів Любов Казмірчук.

За словами організаторів заходу, на ярмарку можна буде купити вишиванки, дитячі іграшки, сувеніри ручної роботи, посуд, картини, книжки та ще багато чого іншого. Крім презентації та продажу різноманітних товарів на лучан чекають майстер-клас, виставка картин, акція «Лист солдату» та навіть фотосесія. Також під час проведення ярмарку пройде збір теплих речей для військових.

«На ярмарок можна буде приносити речі, що так необхідні нашим військовим. Це теплі речі: тепла військова форма, теплі кофти, зимові берци, тактичні та звичайні теплі рукавиці, теплі шкарпетки, зимові спальники. Речі мають бути в хорошому стані та випрані. Завжди актуальні чай, кава, горіхи, цигарки, антівірусні препарати та вітаміни, що зігріють та підтримають силу наших бійців» – говорить організаторка.

Більш детальна інформація про ярмарок «Підтримай героя!» та пропозиції за тел.: 0673328802; 0673323040. Волинська обласна громадська організація «Фундація розвитку громад» продовжує збір коштів та теплих речей для військових за адресою: м. Луцьк, вул Шопена,11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх). Самостійно перераховувати кошти можна на  р/р № 26007500045607  ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», м.Луцьк, МФО 300614, ЄДРПОУ 37707135. Усі зібрані кошти будуть витрачені на потреби волинських військових в зоні АТО. Більш детальну інформацію про допомогу ВОГО «Фундація розвитку громад» українській армії та звіти дивіться на сайті http://vogofrg.org/.

Допоможемо тим, хто захищає нас! 

Share

Пости в сюжеті