Акції Лист солдату Новини

У Луцькому замку на джазовому фестивалі «Art Jazz Cooperation 2014» підтримають українських військових

29-31 серпня у Луцькому замку відбудеться благодійний VІІ Міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2014» в підтримку військових із 51-ї ОМБР м. Володимир-Волинський. Під час фестивалю відбуватиметься акція «Напиши лист солдату» від ВОГО «Фундація розвитку громад».

ВОГО «Фундація розвитку громад» вже не в перше ініціює акції, завдяки яким можна підтримати патріотичний дух українських військових та збадьорити їх. Усі охочі можуть написати листи військовим, намалювати картину, зробити листівку та навіть фотопобажання. Усі зібрані листи будуть передані разом із продуктами на Схід волинянам, які захищають нашу країну. За час тривалості акції «Лист солдату» ВОГО «Фундація розвитку громад» військовим вже було передано приблизно 200 листів від волинян.

Цього року, як зазначають організатори, не дивлячись на складну ситуацію в країні, на фестиваль «Art Jazz Cooperation 2014» таки приїжджають відомі та професійні музиканти з України, США, Франції, Шотландії та Польщі. Вхід на фестиваль вирішили зробити вільним, аби кожен відвідувач пожертвував на армію таку суму, яку б вони погодилися заплатили за вхід до фестивалю. Збір коштів відбуватиметься через скриньки, які розміщуватимуться на території фестивалю. На вилучені кошти організатори планують придбати необхідні для військових речі: бронежилети чи радіостанції – в залежності від того, яку суму зберуть під час фестивалю. На закритті фестивалю організатори оголосять зі сцени зібрану суму.

Крім музичних заходів у рамках VІІ Міжнародного джазового фестивалю «Art Jazz Cooperation 2014», відбудуться різноманітні акції в підтримку захисників нашої країниї. Частину коштів, вилучену з цих акцій також передадуть на потреби української армії.132405

Share

Пости в сюжеті