Новини

У луцькому виші визначили хто найкраще грає в шахи

 

З 17 по 20 жовтня у шаховому клубі Ерудит СНУ ім. Лесі Українки проходили командні змагання із гри в шахи. Спонсорами заходу виступили ГО «Фундація розвитку громад» та мережа фітнес-центрів «Інтер Атлетика».

У змаганнях взяли участь студенти 11 факультетів університету, а також Коледжу технологій, бізнесу та права. Тож бажаючих позмагатися за звання найбільшого стратега було чимало.

Результати змагань наступні:

Перше місце: студенти факультету інформаційних систем, фізики та математики Василь Левковець (5 курс), Анастасія Мельничук (6 курс).

Друге місце: збірна факультету міжнародних відносин Олександр Тарнавський (2 курс), Анна Шимилюк (1 курс).

Третє місце: команда географічного факультету Артур Опейда (5 курс), Катерина Силиванюк (1 курс).

Переможці отримали відповідні кубки, грамоти, а також абонементи на відвідування будь-якого залу мережі «Інтер Атлетика».

«Нам дуже імпонує проведення таких змагань. Досить часто люди забувають, що шахи та шашки – це теж спорт, спорт, який дозволяє розвивати свій інтелект. Тож надіємося, що такі заходи проводитимуться все частіше у нашому місті та й в країні в цілому», – діляться думками у прес-службі ГО «Фундація розвитку громад».

Зауважимо¸ що наразі (з 24 по 27 жовтня) у СНУ ім. Лесі Українки проходять командні змагання із гри в шашки. Незмінні партнери та спонсори заходу ГО «Фундація розвитку громад» та мережі фітнес-центрів «Інтер Атлетика».

Share

Пости в сюжеті