Допомога захисникам країни! Новини Проекти

У луцькому «Вопаку» можна допомогти батальйону «Донбас», не виходячи із супермаркету

З 30 липня у Луцьку у супермаркеті «Вопак», що на Київському Майдані, 11 стартує акція від ВОГО «Фундація розвитку громад» – «Допомога батальйону «Донбас». Кожного дня з 13.00 по 15.00 та з 17.00 по 19.00 годину, а у вихідні дні з 14.00 по 17.00 годину, кожен відвідувач супермаркету має можливість посприяти перемозі нашої країни над ворогами й допомогти добровольцям батальйону спецпризначення «Донбас», який зараз захищає наші землі на Сході.

Крім того, у неділю протягом всього дня акція буде проходити у супермаркетах «Вопак», що розташовані на Київському Майдані, на вул. Ковельській й на вул. Клима Савури міста Луцьк.

Волонтери ВОГО «Фундація розвитку громад» Роман та Ірина позначають, що старт акції (30 липня з 13.00 по 15.00 годину) пройшов дуже вдало: «Люди відгукуються дуже активно. Нас вже знають у цьому супермаркеті з минулої акції, довіряють і прагнуть допомогти». Волонтери кажуть, що перше місце по кількості серед зібраних речей для бійців сьогодні займали макарони, гречка та цигарки.

Прес-служба супермаркету «Вопак» визначає, що сприяння акції для їх колективу – звичайна справа, бо кожен українець зараз намагається робити все можливе, або допомогти військовим та, нарешті, звільнити країну від війни.

Нагадуємо, що в першу чергу, бійці батальйону потребують продуктів, бронежилетів, медикаментів, матеріалів для перев’язок, засобів гігієни та інших речей. Ось перелік необхідних речей, наданий ВОГО «Фундація розвитку громад» командиром батальйону спеціального призначення «Донбас», Семеном Семенченко:

Загальне:

– зубна паста

– одноразові стаканчики

– туалетний папір

– крем до та після гоління

– мило

– шкарпетки хб. 41-44 р.

– труси чоловічі

– рушники

– СИГАРЕТИ

– взуття (БЄРЦИ) 41-45 р.

– БІНОКЛІ

– БРОНЕЖИЛЕТИ високого ступеня захисту( на рахунок деталей закупівлі проінформуємо)

– ПРИЛАДИ НІЧНОГО БАЧЕННЯ

– ТЕПЛОВІЗОРИ

– репеленти (препарати від комарів)

ПРОДУКТИ: 1.Крупи, вермішель, чай , кава, консерви, сало, олія, сухофрукти, горіхи, овочі (картопля, морква, часник, цибуля), приправи, згущене молоко, вода мінеральна.

Список медикаментів:

– АНТИБІОТИКИ

– КРОВОЗУПИННІ (а особливо ГЕМОСТАТИКИ)

– ПРОТИШОКОВІ

– СИСТЕМИ

– ШПРИЦИ

Шовний матеріал

– полисорб, незабарвлений декон 3-0…6-0

– дексон, полисорб 0…3-0

Матеріал для перев’язок:

1. Марлеві пов’язки

– bra nolid

– afrauman

– tender-wet

– sorbalgon

– hydralgon

– hydrosorb

2. Пакет для перев’язок (індив. і звичайн..)

3. Антисептична пов’язка.

4. Кровозупинна марля.

5. Косиночная пов’язка

6. Еластичні сітчато-трубчасті бинти

7. Липкий пластир (хірургічний)

Листівки з цим переліком речей роздають волонтери ВОГО «Фундація розвитку громад» усім відвідувачам супермаркету під час акції. Також його можна знайти на сайті : http://vogofrg.org/node/207.

Особисто принести речі та отримати більш детальну інформацію про «Допомогу батальйону Донбас» можна за адресою: м. Луцьк, вул Шопена,11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх).

Контактні телефони: 096 727 51 41 – Любов, 0970638917 – Володимир, 0638393378 – Ірина.

Перераховувати кошти на р/р № 26007500045607 ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», м.Луцьк, МФО 300614, ЄДРПОУ 37707135. Усі зібрані кошти будуть використані на закупівлю необхідних речей для батальйону «Донбас».

Покажемо нашим ворогам, на що здатні українці разом!

Слава Україні!

Share

Пости в сюжеті