Наші ініціативи рідній Волині Новини Проекти

Центр громадської активності с. Лаврів

При будинку культури с. Лаврів створено та організовано роботу Центру громадської активності.

Розроблено та затверджено сесією Лаврівської сільської ради Положення про Центр громадської активності с. Лаврів.

Проведений збір інформації про потреби та побажання громади , які можна реалізувати завдяки функціонуванню центру громадської активності завдяки проведенню анкетування.

Забезпечений доступ сільської громади с. Лаврів до мережі Інтернет та навчання комп’ютерної грамотності , завдяки організації проведення комп’ютерних курсів для бажаючих жителів.

Проведене навчання для 10 активістів с. Лаврів для забезпечення діяльності центру громадської активності с. Лаврів.

Сільська бібліотека має змогу отримувати найновішу інформацію, періодичні видання в електронному виді, має доступ до загальної бібліотечної мережі України.

Організоване надання послуг ксерокопіювання.

Закуплене і передане обладнання (комп’ютер, принтер + ксерокс, модем) центру громадської активності с. Лаврів і передане на баланс Лаврівської сільської ради.

Жителі с. Лаврів мають можливість отримати потрібну їм інформацію, підняти загальний рівень знань, оволодіти комп’ютером та мати доступ до мережі Інтернет.

Будинок культури та сільська бібліотека отримали додаткову підтримку від надання платних послуг, постійний доступ до Інтернет і сільська бібліотека збільшить кількість своїх читачів.

Утворення Центру громадської активності і проведення навчань для активістів сільської громади дозволило активізуватись громаді для вирішення власних проблем шляхом участі у плануванні дій громади, а також інших заходів, спрямованих на задоволення соціокультурних потреб громади. В селі проведене свято Села, організована робота «Світлиці», де жителі села зможуть по крупинках збирати інформацію про історію свого села, краю.

Share

Пости в сюжеті