Новини Тренінги

Тренінги

Два дні тренінгу виявилися дуже насиченими та результативними. Під час занять учасники визначали як стратегічне планування допомагає уникати кризових ситуацій та розвивати успішну громадську організацію. Згодом ми обговорили поняття «місія» та важливість правильного формулювання, а також проаналізували місії інших організацій, на їх основі ми формували цілі. Крім того, ми визначали пріоритети наших завдань та цілей, залежно від їх важливості та терміновості, заповнили таблицю «гігантських» кроків.

Засновник Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич поділився своїм багаторічним досвідом успішного управління організацією, вказав на труднощі та шляхи їх подолання під час впровадження проектів. Він висловив свою готовність щодо проведення наступних тренінгів для третього сектору Волині.

Під час тренінгу було безліч практичних вправ, завдяки яким кожен отримав досвід залучення ресурсів для реалізації своїх ініціатив. Зокрема, дякуючи практичним заняттям з локального фандрайзингу, було залучено близько 250 гривень, які підуть на закупівлю необхідних речей для дітей Ківерцівського спеціалізованого дошкільного дитячого будинку «Сонечко» в рамках акції «Різдво для всіх».

Завдяки тренінгу громадські діячі мали можливість обмінятися досвідом та налагодити нові контакти задля покращення громадянського суспільства Волині, поділитися своїми ініціативами та обговорити їх у під час роботи в групах.

Тренінг відбувся у рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), який фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID).

Share

Пости в сюжеті