«Публічні бібліотеки — мости до е-урядування» Новини Проекти

Тренінги з електронного урядування в липні: бібліотекарі

“Що електронне урядування робить в бібліотеці?” – саме під таким девізом можна було б проводити тренінги бібліотечним працівникам для зацікавлених верств населення. Але, наразі, саме вони стали учасниками навчання.  

Так, 16 липня 2013 року тема електронного урядування та електронних послуг була продовжена на тренінгові для бібліотечних працівників. Серед учасників були представники Волинських обласних бібліотек для юнацтва та дітей, бібліотекарі Турійської районної, Нововолинської міської ЦБС, Володимир-Волинських міських бібліотек для дорослих і дітей.

Це була остання зустріч в рамках проекту ”Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування”, хоча тематика тренінгів є актуальною і буде використовуватися в подальшому навчальному процесі Волинського РТЦ. Традиційно присутні познайомилися, представили один одного, обговорили значення термінів, пов’язаних з е-урядуванням та е-послугами, а потім практично працювали за комп’ютерами. Познайомилися з адміністративними послугами у Волинській області – безпосередньо з недавно відкритим центром і однойменним порталом, сайтами та порталами владних структур, через які можна отримати певні послуги, а також електронними послугами інших установ і організацій через відповідні інтернет-ресурси.

Учасникам було цікаво, про що свідчила жвава дискусія та обмін думками вже після закінчення тренінгу, проведеного тренерами Русланом Крапличем та Ольгою Хомяк

Подробиці на http://tcentrlutsk.blogspot.com

Share

Пости в сюжеті