Новини

Торбинка Добра від Святого Миколая

ГО «Фундація розвитку громад» спільно із «Мальтійською службою допомоги» вже третій рік поспіль проводять благодійну акцію «Торбинка Добра від Святого Миколая». В рамках програми, будуть зібрані й підготовлені невеличкі подарунки, а також проведено спеціальні театралізовані тематичні вистави для дітей-сиріт та дітей-інвалідів. Цього року організатори знову завітають до ряду волинських дитячих будинків, притулків, інтернатів, об’єднань інвалідів, а також спеціальних дошкільних закладів для дітей із особливими потребами.

Акція проводиться під гаслом «Допомагаючи іншим, ми допомагаємо собі». До 17 грудня включно проводиться збір солодощів, фруктів, іграшок та коштів для закупівлі подарунків.

У святковий день група мальтійців-волонтерів виїжджає з театралізованою виставою у дитячі будинки, притулки, школи-інтернати, об’єднання інвалідів, спеціальні дошкільні заклади та групи дітей з особливими потребами, щоб подарувати радість, добро, віру, любов і надію, даруючи щедрі подарунки, зібрані на кошти благодійників.

Принести іграшки та солодощі можна за адресами:

  • вул. Дубнівська, 15 офіс ГО «Фундація розвитку громад»;
  • вул. Кафедральна, 17 офіс Мальтійської служби допомоги.

Банківські реквізити для пожертв з позначкою «подарунки до Дня Св. Миколая»:

  • картка «ПАТ КБ Приватбанк» 5169 3305 0563 6214 (Михальчук Роман Ростиславович, голова ГО «Фундація розвитку громад»);
  • р/р 26009055504051, «ПАТ КБ Приватбанк», МФО 303440, ЄДРПОУ 37707135.
Share

Пости в сюжеті