Допомога захисникам країни! Новини

Тепловізор від лучан подарували волинському «Соколу»

Тепловізор, кошти на придбання якого на книжкових ярмарках «Книга за життя» у Луцьку збирали активісти ВОГО «Фундація розвитку громад», вже куплено і подаровано ВМР «Сокіл» УБОЗ УМВС у Волинській області.

Луцький активіст та благодійник Олександр Юхимчук долучився до допомоги армії та надав частину коштів на закупівлю тепловізору.

Відвозив тепловізор «Соколу» учасник протестантської церкви ЄХБ, представник «Самооборони Волині», що співпрацює з батальйоном «Буг» Святослав. За його словами, тепловізор потрапив саме туди, куди потрібно:

««Сокіл» –  штурмова група, що виконує дуже велику, небезпечну та важливу роботу. Зазвичай, працюють невеличкими групами, зазвичай, працюють вночі, тому тепловізор їм потрібен в першу чергу. Хлопці дуже вдячні за цей тепловізор, бо завдяки йому їх робота стане найбільш ефективніша».

Разом із тепловізором Святослав привіз бійцям термобілизну, теплі речі та дитячі листи.

«Ці бійці – жорсткі, сильні чоловіки, але коли вони побачили дитячі листи, їх обличчя відразу змінилися. Для них це дуже дорого. Кожна добра звістка про дім сприймається тепло, зі сльозами та посмішками» – розказує Святослав.

Громадська організація «Фундація розвитку громад» дякує усім, завдяки кому тепловізор для волинських бійців було куплено та передано. Ми продовжуємо збір коштів на потреби української армії, теплий одяг та інші необхідні речі для волинських військових в зону АТО. Перелік необхідних речей є на сайті «Фундації розвитку громад»: http://vogofrg.org/. Отримати додаткову інформацію та приносити речі можна за адресою: м. Луцьк, вул Шопена,11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх).  Телефонуйте: 0673328802, 067 332 30 40. Ви можете особисто перераховувати кошти на  р/р № 26007500045607  ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», м.Луцьк, МФО 300614, ЄДРПОУ 37707135. Усі зібрані кошти будуть витрачені на потреби волинських військових в зоні АТО.

Share

Пости в сюжеті