Акції Благодійні акції до Новорічних свят Новини

Святий Миколай з помічниками привіз подарунки для вихованців інтернату

21 грудня 2013 року Святий Миколай та його помічники завітали до Іваничівської школи-інтернату та порадували дітлахів подарунками до свята.

21 грудня завершився І етап благодійної акції “Лист до Святого Миколая” в підтримку вихованців Іваничівської школи-інтернату, який реалізовувався за участю благодійного сектору Волині – Волинської обласної громадської організації «Фундація розвитку громад», Волинської обласної благодійної організації «Радість дитинства» та громадської організації «Територія 2.2» за активної підтримки «Максім-таксі», «7-таксі» та майстерні свята «Цукерочка».

До 19 грудня 2013 року кожен небайдужий міг опустити в скриньки для пожертв гривню і менше та допомогти влаштувати свято дітям, батьки яких про них не згадують. Скриньки були розставлені на заправках мережі «АВЕТРА», розважальних комплексах «101 км» та «Zefir», в офісах страхової компанії «Перша» (Перша Страхова) та гуртівні білизни «Ірена». Крім того, волонтерами проводився збір коштів на вуличних акціях. Долучилися до акції й пошановувачі театрального мистецтва, які були на виставах театру «ГарМиДер».

Багато небайдужих людей приносили м’які іграшки та одяг для дітей. Гуртівня білизни «Ірена» передала більше 100 пар колгот. Благодійники «Фабрики Святого Миколая» передали 80 іграшок, які їм принесли лучани.

Загалом було зібрано за допомогою небайдужих людей не менше 4500 грн., на які організатори закупили подарунки для малечі (ляльки, машинки, трактори, пістолети, конструктори, м’ячі, теплі навушники тощо) та солодощі. Діти, в свою чергу, співали, розповідали вірші, танцювали для Святого Миколая та його помічників – Зайчика та Відьмочки. І можна з впевненістю сказати, що малеча більше раділа увазі з боку Миколая та його команди, ніж подарункам. Дітям в таких закладах дуже хочеться бути почутими, щоб їх похвалили, щоб розпитали про справи, щоб фотографували.  Безмежно зраділи вихованці Іваничівської ЗОШ-інтернат, побачивши, що помічники Миколая привезли їм фотографії кожного малюка. У дітей, виявилось, не має власної фотографії!

На цьому допомога не закінчується. Благодійники планують завітати до малечі й під час різдвяних свят, а вихованці – готують концерт зі щедрівок.

Зараз триває ІІ етап акції під назвою «Різдво для всіх», під час якого планується зібрати кошти для закупівлі обладнання для вихованців Іваничівського інтернату. До акції вже долучився завод «Мотор», районні універсальні бібліотеки (16), які розставили скриньки для збору пожертв у своїх будівлях, та спільнота #Євромайдану м. Луцьк, які збирають іграшки, одяг та солодощі для дітлахів.

Чужих дітей не буває! Не будьте байдужими – долучайтеся до акції!

Share

Пости в сюжеті