«Публічні бібліотеки — мости до е-урядування» Новини Проекти

Сучасна бібліотека – сучасній громаді

Розвиток громади досить динамічний. Бібліотека не може собі дозволити зараз просто бути книгозбірнею. Вона повинна осучаснюватись та йти не тільки в ногу з часом, але й бути на крок попереду, інакше – тільки тотальне забуття. Тому бібліотекарі вчаться здавати та приймати електронну звітність за податківців, розбиратися в електронній демократії разом з міськими головами, проводити семінари та поширювати ідеї зі здорового способу життя, приходити в обідню перерву на «йогу в офісі» разом зі своїми відвідувачами та не забувати про сучасні новинки літератури.

Бібліотеки Волині перестають бути книгозбірнями та стають інтерактивними центрами розвитку. Першою із таких є Волинська обласна державна універсальна бібліотека імені Олени Пчілки.

Поряд з книгами, тут існує зовсім сучасний Інтернет з електронною поштою, сучасна демократія з електронним урядуванням, охорона здоров’я з популярними спортивним секціями, культурно-патріотичні заходи, актуальні тренінги, цікаві лекції, скайп-конференції та благодійність. І все це завдяки активній співпраці бібліотеки та громадських організацій.

Можуть відпочивати і податківці, бо звітувати люди ходять теж в бібліотеку.

Крім того, в бібліотеці можна не лише попрацювати, а й відпочити і зайнятися йогою!

Завітайте до сучасної бібліотеки, адже двері завжди відчинені для нових відвідувачів та експериментів!

Share

Пости в сюжеті