Новини

Студентів вчили правильно обирати контрацептиви

26 вересня – Всесвітній день контрацепції. Тож з цієї нагоди було проведено лекцію в рамках програми «Школа здорового життя», ініційованої ВОГО «Фундація розвитку громад».

«Сучасні засоби контрацепції: як вибрати?» – саме такою була тема сьогоднішньої лекції. Її для студентів 4 курсу інституту філології та журналістики СНУ ім. Лесі Українки провели представники центру планування сім’ї: акушер-гінеколог Іванченко Марія Адамівна та практичний психолог Удалова Тетяна Олексіївна.

Жінки продемонстрували та розповіли про основні види контрацептивів. Вони пояснили основні відмінності між ними та наголосили, що будь-які контрацептиви не можуть забезпечити 100 % захист від різноманітних хвороб та небажаної вагітності. Тож закликали не поспішати розпочинати раннє статеве життя й відповідально ставитися до вибору партнера.

«Ми впевнені, що такі заходи є просто необхідними. Лекція покликана підняти важливу сьогодні тему контрацепції, а отже покращити обізнаність молоді, допомогти їм уникнути небажаної вагітності, зменшити кількість абортів, а також побудувати міцну сім’ю», – розповідає представник волонтерського центру ВОГО «Фундація розвитку громад» Оксана Кривко.

Ознайомитися із темами запланованих на наступні місяці лекціями можна тут.

 

Share

Пости в сюжеті